Ralph Kaminski

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Ralph Kaminski sprzedaje klapki ze swoimi zdjęciami. Cena szokuje!

2023-07-06 8:23

Ralph Kaminski zdecydował się na współpracę ze znaną marką. Wyszły z tego klapki ze zdjęciami piosenkarza, których cena naprawdę szokuje. Fani artysty są w szoku i nie mogą uwierzyć, dlaczego klapki na basen czy też na plażę kosztują taką fortunę! Ralph przesadził z ceną?

Ralph Kaminski to jeden z popularniejszych piosenkarzy w Polsce. Jedni go kochają, a inni krytykują za piosenki, które tworzy i za niekiedy szokujący styl. Głośno było o charakteryzacji ślubnej artysty, w której pojawił się na oficjalnej gali rozdania Fryderyków 2023. Założenie welonu i sukni ślubnej było promocją jego teledysku do piosenki Pies, w którym grał "pannę młodą". Bez wątpienia Ralph Kaminski lubi bawić się modą i eksperymentować przy swoich scenicznych stylizacjach. Tym razem postawił jednak na ubranie fanów w klapki z jego zdjęciami. Artysta podjął się współpracy ze znaną marką i wyszedł z tego nietypowy, ale jakże oryginalny produkt. Niestety cena klapek ze zdjęciem Ralpha Kaminskiego mocno wszystkich zszokowała.

Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta

Klapki Ralpha Kaminskiego - cena

Ralph Kaminski pochwalił się swoim nowym produktem w mediach społecznościowych. Są nim oczywiście klapki z wieloma zdjęciami artysty. Idealny strzał na lato i na upalną pogodę, jednak nie wszystkim pomysł przypadł do gustu ze względu na cenę. Za klapki Ralpha Kaminskiego trzeba zapłacić aż 235 złotych plus dostawa, która na stronie artysty widnieje od 13 złotych. Wiele osób zbulwersowało się na widok ceny klapek, a inni zasugerowali, że artysta następnym razem mógłby zrobić także skarpetki. Skusilibyście się na takie klapki? Zobaczcie je na zdjęciu poniżej.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Ralph Kaminski mocno skrytykowany za suknię ślubną. Internauci nie mają litości

Sonda
Lubisz twórczość Ralpha Kaminskiego?