Rafał Maślak

i

Autor: DARIUSZ CISOWSKI / SE / EAST NEWS Rafał Maślak

Rafał Maślak pokazał jak zachowuje się jego mama i rozśmieszył internet. Te teksty z pewnością nie są Ci obce!

2022-05-18 9:36

Rafał Maślak, który zyskał tytuł Mistera Polski w 2014 rozśmieszył internautów! Wszystko przez nagranie, na którym pokazał typowe zachowania i teksty swojej mamy. Zabawne wideo w mgnieniu oka stało się hitem internetu, dlatego nie można przejść obok niego obojętnie. Teksy, których używała mama modela z pewnością nie są Ci obce!

Kim jest Rafał Maślak, wie chyba większość osób. To model, który w 2014 roku wystartował w konkursie na Mistera Polski. Na wybiegu zaprezentował się fenomenalnie, więc nie mogło być inaczej - stał się zwycięzcą.  Od tamtej pory jego życie bardzo się zmieniło, a kariera nabrała rozpędu. Kiedyś był zwykłym szary i cichy chłopak z małej wioski, a dziś śmiało można nazwać go jednym z popularniejszych i najprzystojniejszych polskich celebrytów. Od jakiegoś czasu jest też królem internetu. Jego rodzinne zdjęcia rozczulają odbiorców, a krótkie filmiki poprawiają humor niejednej osobie. Teraz Rafał Maślak zdecydował się nagrać zabawne wideo ze swoją mamą. To nowy hit sieci!

Kajra - Czego sobie nie odmawia? (Szybkie Pytania)

Rafał Maślak z mamą

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami, więc coraz częściej w internecie pojawiają się treści związane z tym świętem. Internauci wyszukują pięknych życzeń, a także niebanalnych prezentów, którymi mogą obdarować swoją kochaną mamę. Rafał Maślak wbił się w temat idealnie, publikując wideo ze swoją mamą Aliną, która non stop rzuca typowymi tekstami: wyciągnij łyżeczkę, bo sobie oko wydłubiesz, niech tylko ojciec wróci do domu to zobaczysz, wyłącz ten telewizor burza idzie i nie tylko! Internauci pękają ze śmiechu i utwierdzili się w przekonaniu, że chyba każda mama używa tych samych tekstów.

- Nie wiedziałam, że mamy wspólną mamę! ?

- Wszyscy tak mieli. Ps. A najlepsze jest to, że teraz stosujemy to w stosunku do swoich dzieci ?

- Mam deja vu? Ale swoim dzieciom to samo mówię. Jeszcze było... "mamo głowa mnie boli"... a mama mnie jak ząb bolał to wyrwałam?????

- Ooo odnalazłam braci i siostry mamy tą samą mamę wszyscy ?

- Kurde właśnie zdałam sobie sprawę, że to już są moje teksty a dopiero co sama tego słuchałam ?‍♀️?‍♀️

Poniżej możecie zobaczyć genialne wideo Rafała Maślaka z jego mamą, które w mgnieniu oka stało się hitem sieci. Te teksty z pewnością nie są Wam obce!

Sonda
W Dzień Matki składasz mamie życzenia: