Kuba Adamiak

i

Autor: SuperNova

Radio SuperNova - prezenterzy jakich nie znacie. W którym wydaniu Kuba Adamiak wygląda lepiej?

2022-05-18 12:37

Radio SuperNova gra już rok, a prosto ze studia zaopatrzonego we wszystkie ważne sprzęty mówią do naszych słuchaczy wspaniali i zawsze uśmiechnięci prezenterzy. Wśród nich jest Kuba Adamiak, który choć nie lubi rano wstawać, to robi to z uśmiechem na twarzy, ponieważ wie, że podczas Poranka sprawi wielu osobom radość. W którym wydaniu wygląda lepiej? Jak zobaczycie go w dłuższych włosach to pękniecie ze śmiechu!

Prezenterzy jakich nie znacie to nowa seria, która co tydzień będzie pojawiać się na stronie Radia SuperNova. Nasi słuchacze i czytelnicy będą mogli zagłosować, w którym wydaniu ich ulubiony radiowiec wygląda lepiej. Nie zabraknie dobrej zabawy i oczywiście śmiechu! Na pierwszy ogień idzie Kuba Adamiak, który w Radio SuperNova prowadzi od poniedziałku do piątku audycję Poranek. Możecie go usłyszeć od samego rana w godzinach 6:00-9:00. Kuba to rocznik który im dłużej leżakuje, tym jest lepszy. Uwielbia samochody, podróże, poznawać nowych ludzi. Kocha nowości muzyczne i szybkie, zwariowane życie, a w sekrecie możemy Wam zdradzić, że lubi sprzątać swoje mieszkanie. W przyszłości chce kupić mieszkanie w Londynie, ale niestety nie ma tam programu chata na państwo plus. Kuba Adamiak jest po prostu jak dynamit. 

W którym wydaniu wygląda lepiej? Krótkie włosy z grzywką ułożoną na bok, czy fryzura na rockmana i trochę dłuższe loki? Koniecznie zagłosuje w naszej sondzie poniżej!

Prezenterzy jakich nie znacie - Kuba Adamiak

i

Autor: SuperNova Prezenterzy jakich nie znacie - Kuba Adamiak
Sonda
Prezenterzy jakich nie znacie - w którym wydaniu Kuba Adamiak wygląda lepiej?