Radek Liszewski

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Radek Liszewski

Radek Liszewski - wiek, żona, dzieci, wzrost, piosenki, Weekend, Instagram

2023-05-26 14:21

Radosław Liszewski to znana i lubiana postać w polskiej branży muzycznej. Artysta znany jest wszystkim jako lider i wokalista zespołu Weekend, który na co dzień wykonuje muzykę disco polo. Ile lat ma Radek Liszewski? Kto jest jego żoną? Te i inne informacje o wokaliście disco polo, znajdziecie w artykule poniżej.

Radek Liszewski - wiek, żona, dzieci, wzrost, piosenki, Weekend, Instagram takich informacji o artyście poszukuje w sieci wiele osób. Radosław Liszewski to polski piosenkarz, ale przede wszystkim lider i wokalista zespołu Weekend, który powstał wiosną 2000 roku w Sejnach. Muzyka w życiu artysty jest obecna od dziecka. Otóż mając dziewięć lat, Radek uczył się gry na instrumentach perkusyjnych. W szkole średniej założył wraz z grupą kolegów zespół rockowy, występując kilkukrotnie w lokalnych klubach. Pod koniec lat 90. zainteresował się gatunkiem disco polo, a w 2001 roku wraz z zespołem Weekend zadebiutował na antenie Polsatu w programie Disco Polo Live. Rok później pojawiła się piosenka Ona Tańczy Dla Mnie, która w szybkim tempie stała się ogromnym hitem i dziś generuje na samym YouTube ponad 133 mln odsłon!

Oprócz muzycznych sukcesów, Radek Liszewski ma na swoim koncie udział w 12. edycji Tańca z Gwiazdami, gdzie w parze z Lenką Klimentovą zajął ósme miejsce. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

SuperNova - Radek Liszewski [WYWIAD]

Radek Liszewski - wiek, wzrost

Ile lat ma Radek Liszewski? Artysta urodził się dokładnie 18 maja 1976 w Sejnach, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku świętował swoje 47. urodziny! Internautów ciekawi także wzrost Radka Liszewskiego. Z informacji zamieszczonych w sieci wynika, że artysta mierzy 178 cm wzrostu.

Radek Liszewski - żona, dzieci

Czy Radek Liszewski ma żonę? Życie prywatne gwiazd, zawsze budzi zainteresowanie wśród wielu osób. Okazuje się, że muzyk jest żonaty z Dorotą, z którą zna się od czasów dzieciństwa. Co ciekawe, Radek Liszewski razem ze swoją żoną, wystąpił w programie Polsatu - The Story Of My Life. Historia naszego życia, w którym wspominali historię swojej miłości i mieli okazję zobaczyć, jak będą wyglądać za 20 i 40 lat. Owocem ich związku są dwaj synowie - Norbert (ur 1996) i Jakub (ur 2002).

Radek Liszewski - piosenki

Do najpopularniejszych piosenek Radka Liszewskiego i zespołu Weekend, należą takie kawałki jak:

  • Ona Tańczy Dla Mnie (133 mln odsłon na samym YouTube!)
  • Za Każdą Chwilę Z Tobą
  • Jesteś Zajebista
  • Mój Aniele
  • Moje Miasto Nigdy Nie Śpi

Radek Liszewski - Instagram

Na Instagramie widnieją konta takie jak @radek_liszewski oraz @weekend_zespol. Prawdopodobnie są to oficjalne konta artysty, jak i jego zespołu. Znajdziemy tam filmiki z koncertów, zdjęcia Radka Liszewskiego z innymi artystami i nie tylko!

Sonda
Słuchasz disco polo?