Blanka Tichoruk - pogodynka Pytanie na Śniadanie

i

Autor: screen z Instagram/blankatichoruk Blanka Tichoruk - pogodynka Pytanie na Śniadanie

Pytanie na Śniadanie - kim jest nowa pogodynka? To była Miss Polski Nastolatek!

2022-06-30 10:33

Pytanie na Śniadanie to poranny program telewizyjny, który dostarcza widzom TVP wiele rozrywki, ciekawostek i informacji. Zauważyliście nową pogodynkę na ekranie? Piękna blondynka, która mówi o pogodzie jest byłą Miss Polski Nastolatek! Poznajcie ją bliżej.

Nowa pogodynka w Pytanie na Śniadanie, wzbudza w ostatnim czasie spore zainteresowanie wśród widzów Telewizji Polskiej. Kim jest piękna blondynka? Jak ma na imię i skąd się wzięła w porannym programie? Pytanie na Śniadanie to znany format informacyjno-rozrywkowy, zaraz przy Dzień Dobry TVN. Jego emisja trwa w godzinach porannych i codziennie poruszane są w nim inne problemy. Oprócz tego widzowie mogą liczyć na prognozę pogody, którą przedstawiają w głównej mierze pogodynki. W Pytaniu na Śniadanie od wielu lat w tej roli można było oglądać Aleksandrę Kostkę. Teraz okazało się, że skład porannego programu TVP powiększył się. Od jakiegoś czasu widzowie mogą podziwiać Katarzynę Cichopek w roli prowadzącej, a także nową pogodynkę.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski 2022 - kto walczy o tytuł najpiękniejszej? Finalistki są już znane!

Sławomir - Co jadł w Tajlandii? (Szybkie Pytania)

Blanka Tichoruk - kim jest nowa pogodynka PnŚ?

Kim jest nowa pogodynka w Pytanie na Śniadanie? Okazuje się, że jest nią 23-letnia Blanka Tichoruk, która ma na swoim koncie tytuł Miss Polski Nastolatek 2014. Modelka jest absolwentką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, a karierę w mediach łączy z pracą stylistki. Posiada także doświadczenie dziennikarskie, ponieważ wcześniej pracowała jako reporterka regionalnego oddziału TVP.

Sonda
Wolisz "Dzień dobry TVN" czy "Pytanie na śniadanie"?