Przemysław Bylina

i

Autor: materiały prasowe Przemysław Bylina

Przemysław Bylina, czyli Przemekbestgames - kim jest? To on tworzy kawałki o grach i zabawkach!

2022-07-05 11:25

Przemekbestgames czyli Przemysław Bylina to popularny influencer, youtuber i artysta, który zadebiutował hitem „Ona by tak chciała - Brawl Stars piosenka”. Singiel od razu stał się hitem. W samym serwisie YouTube piosenkę wyświetlono ponad 6 mln razy.

Pomimo swojego młodego wieku, Przemek może pochwalić się potężną rzeszą fanów. Na YouTubie śledzi go ponad 640 000 osób! Swoją popularności zawdzięcza ogromnej charyzmie i oryginalnemu podejściu do internetowego contentu. Przemek tworzy głównie treści gamingowe oraz rozrywkowe. Aktualnie jego kanał opiera się na niezwykle popularniej grze Poppy Playtime.

W swojej karierze YouTuber wydał już 14 utworów. Każdy z nich może pochwalić się naprawdę dużymi wynikami. Jego piosenki wyświetlane są od setek tysięcy do kilku milionów razy. Utwór wydany w listopadzie zeszłego roku „Huggy Wuggy - Poppy Playtime piosenka” to także prawdziwy przebój. Zgromadził ponad 8 milionów wyświetleń na YT. Stał się prawdziwym viralem w internecie! A to tylko mała część dorobku artystycznego Przemka!

Jego najnowszy utwór jest o grze, która obecnie skradła serce milionom na całym świecie, czyli Poppy Playtime. Ten rapowy kawałek powstał z okazji wydania CHAPTERA 2, czyli nowej części gry, o której słyszał już każdy! Bo czy jest osoba, która nie słyszała o dużej niebieskiej zabawce z ogromnymi kłami czyli Huggy Wuggy? Ta piosenka skierowana jest dla każdego! Nawet osób, które na co dzień nie grają w tę grę.

„Chciałbym, żeby moje utwory wywoływały radość u moich widzów. Nie ma nic lepszego jak zobaczenie uśmiechu na twarzy ludzi, którzy na co dzień bardzo cię wspierają i dzięki którym możesz się realizować - robić to co kochasz! W kolejnym miesiącu planuję wydać kolejną piosenkę, która na pewno was zaskoczy, bo wpadłem na pomysł, którego nikt się nie spodziewał, także wyczekujcie, bo warto!”

Na pytanie kto cię inspiruje, twórca odpowiada: Inspirują mnie widzowie! Nie ma lepszego uczucia niż to, gdy ktoś podchodzi do ciebie i mówi, że twoja piosenka i filmy mega mu się podobają i czeka na następne, albo gdy idziesz ulicą i słyszysz zupełnie przypadkowo swoją piosenkę. Z tego czerpię inspirację i moc do działania. Moi widzowie dają mi niesamowitego kopa do działania. To oni mnie inspirują. Muzycznie pozwolili mi rozwinąć się poznani zupełnie przypadkowo, na mojej życiowej drodze ludzie. Gdy studiowałem poznałem rapera DanielTOTY. To z jego pomocą powstały pierwsze kawałki! Razem pisaliśmy teksty, nagrywaliśmy piosenki w jego studio i bawiliśmy się muzyką. Dużą cegiełkę dołożył także Alex Kain, który obecnie pomaga mi w każdym projekcie muzycznym. To osoba, która na prawdę zna się na rzeczy, ale przede wszystkim prywatnie jest człowiekiem, z którym nadaję na tych samych falach. To bardzo ważne w procesie twórczym.

Smolasty (Szybkie Pytania)

Przemysław Bylina - kim jest?

Infulencer pochodzi z Łukowa - miasta, do którego czuje sentyment i jest naprawdę związany z tą miejscowością, mimo że od 3 lat mieszka w Warszawie. To rodzinne miasto jest dla niego miejscem, do którego chętnie wraca. Oprócz prowadzenia kariery w internecie Przemka mogliśmy także zobaczyć na wielkim ekranie. Grał w filmie #JestemM Misfit, który odbił się szerokim echem w polskich mediach. W filmie wystąpiły gwiazdy rodzimego internetu. To był pierwszy polski film pełnometrażowy skierowany do młodzieży od wielu lat a przed ekranami zgromadził rzeszę fanów!