Ewelina Lisowska

i

Autor: AKPA

KONCERT W TV

Polskie Biesiady już w piątek 22 września. Sprawdź, kto wystąpi

2023-09-22 14:55

Polskie Biesiady to cykl koncertów, który bardzo dobrze sprawdza się na antenie Telewizyjnej Dwójki. Średnio nowe pasmo ogląda 877 tys. widzów! Przed nami kolejne wydarzenie i tym razem będzie to Biesiada Miłosna. Kto wystąpi na koncercie 22 września? Lista gwiazd jest już znana.

Polskie Biesiady już w piątek 22 września w TVP2 - kto wystąpi? Lista gwiazd Biesiady Miłosnej jest już znana. Pierwszy sezon wakacyjnych koncertów "Polskie biesiady" za nami. Wydarzenia te śledziło latem w Telewizyjnej Dwójce średnio 1,3 mln widzów. Jego emisja odbywała się w środy, jednak wraz z jesienną ramówką nastąpiły zmiany. Stacja z uwagi na wysoką oglądalność muzycznego formatu nie zrezygnowała z jego transmisji, lecz zmieniła emisję na piątek wieczór. Pojawiły się także informacje, że jesienny sezon cyklu Polskich Biesiad ma zostać skrócony, bowiem od października miejsce koncertów zająć ma nowe show "Rytmy Dwójki", który od połowy września nadawany jest w piątki po godzinie 22. Przed nami Biesiada Miłosna, która swoją emisję będzie miała w najbliższy piątek 22 września. Lista gwiazd jest już znana!

ZOBACZ TAKŻE: Michał Probierz odważnie o disco polo. Nie zgadniesz, czego słucha nowy selekcjoner

Piotr Cugowski i Ania Serafińska - Kto nie kochał - StartUp Music

Biesiada Miłosna - kto wystąpi 22.09.2023? GWIAZDY

Polskie Biesiady to koncerty, które nagrywane są w różnych częściach Polski, a następnie emitowane są w Telewizyjnej Dwójce. W w środę 13 września na terenie parku w Pałacu w Chrzęsnem odbyła się Biesiada Miłosna, podczas której zaproszone osoby mogły wspólnie śpiewać z artystami. Na scenie pojawili się: Ewelina Lisowska, Pectus, Katarzyna Jamróż, Inga Papkala, Antek Smykiewicz, Kukla Band. Imprezę poprowadzili Robert Rozmus z Izabellą Krzan.

Biesiadę Miłosną na której wystąpiły wyżej wymienione gwiazdy, będzie można obejrzeć w najbliższy piątek 22 września w TVP2. Start koncertu już o godzinie 20:50.

Sonda
Polskie Biesiady - będziesz oglądać koncerty TVP?