Smolasty

i

Autor: AKPA Smolasty

Polsat SuperHit Festiwal 2023 - GODZINA, TRANSMISJA, POWTÓRKA. Gdzie oglądać koncerty?

2023-05-27 11:13

Opera Leśna w Sopocie będzie bardzo muzyczna! Wszystko dlatego, że w dniach od 26 do 28 maja będzie odbywać się tam Polsat SuperHit Festiwal. Na scenie wystąpi między innymi Doda, Michał Szpak, Maciej Maleńczuk, Maryla Rodowicz i nie tylko! Sprawdź o której oglądać Polsat SuperHit Festiwal 2023 - tego nie można przegapić!

Polsat SuperHit Festiwal 2023 - gdzie oglądać w TV i online? O której zaczyna się koncert? Od piątku 26 maja do niedzieli 28 maja w Operze Leśnej w Sopocie, odbędzie się wiele wyjątkowych koncertów. Na scenie pojawią się najpopularniejsze gwiazdy polskiej muzyki, a wśród nich Agnieszka Chylińska, Doda, Edyta Górniak, Sara James, Maciej Maleńczuk, bryska, Smolasty, Organek i inni. Pierwszego dnia odbędzie się Koncert Platynowy i jubileusz Dawida Kwiatkowskiego, zespołu Bajm i zespołu Mazowsze. Drugi dzień poświęcony będzie jubileuszowi samej imprezy Polsatu, natomiast trzeciego dnia tradycyjnie odbędzie się Sopocki Hit Kabaretowy! Gdzie oglądać Polsat SuperHit Festiwal? Sprawdź, by nie przegapić muzycznej imprezy!

Gwiazdor Twoja Twarz Brzmi Znajomo uratował życie chłopca. Wykazał się prawdziwą odwagą!

Smolasty (Szybkie Pytania)

Polsat SuperHit Festiwal 2023 - GODZINA

O której godzinie jest Polsat SuperHit Festiwal 2023? Każdy dzień festiwalu rozpoczyna się o godzinie 20:00 i potrwa do godziny 23:55.

Polsat SuperHit Festiwal 2023 - TRANSMISJA

Gdzie oglądać Polsat SuperHit Festiwal 2023 w TV i online? Transmisja koncertów z Opery Leśnej będzie dostępna na żywo na antenie Polsatu. Festiwal możecie obejrzeć także online za pośrednictwem WP Pilot.

ZOBACZ TAKŻE: Polsat SuperHit Festiwal 2023 - kto wystąpi i kiedy? DATY koncertów i nazwiska wokalistów

Polsat SuperHit Festiwal 2023 - POWTÓRKA

Gdzie obejrzeć powtórkę Polsat SuperHit Festiwal 2023? Na ten moment emisja powtórek nie jest znana. Występy wokalistów z pewnością będzie można znaleźć w sieci.

Sonda
Obejrzysz Polsat SuperHit Festiwal?