Dawid Kwiatkowski

i

Autor: AKPA

POWTÓRKA W TV

Polsat Hit Festiwal 2024 - POWTÓRKA w TV i online. Gdzie ponownie obejrzeć występy gwiazd?

2024-05-23 14:29

Dwa dni największych przebojów i wyjątkowych jubileuszy, czyli Polsat Hit Festiwal. W piątek 24 maja i sobotę 25 maja na wszystkich widzów czekają muzyczne doznania! Na scenie pojawi się między innymi Doda, Smolasty, Blanka, Roxie Węgiel, czy też Skolim. Czy powtórka będzie dostępna w TV i online? To warto wiedzieć.

Polsat Hit Festiwal 2024 to impreza obok której nie da się przejść obojętnie! To dwa dni muzycznej imprezy, którą poprowadzą Paulina Sykut-Jeżyna, Agnieszka Kołodziejska, Maciej Dowbor, Maciek Rock, Adam Zdrójkowski oraz Krzysztof Ibisz. Na scenie w Operze Leśnej zadzieje się magia, a wszystko przez muzyczne perełki gwiazd. Widzowie Polsatu będą mieli okazję posłuchać swojego ulubionego duetu, czyli Dody i Smolastego, usłyszeć nowość od Oskara Cymsa i pobawić się w rytm "Pump it up" - Danzela. To nie koniec, ponieważ Polsat razem z Andrzejem Piasecznym przygotował jego 30-lecie kariery, a także jubileusz zespołu Golec uOrkiestra, którzy tego wieczoru na scenę zaproszą Magdę Beredę. Lista gwiazd jest długa, dlatego nic dziwnego, że wiele osób chciałoby obejrzeć jeszcze raz koncert. Gdzie i kiedy obejrzeć powtórkę Polsat Hit Festiwal 2024?

ZOBACZ TAKŻE: Edyta Golec, czyli piękna żona Łukasza z Golec uOrkiestra. To ona nadaje grupie świeżości

Oskar Cyms na konferencji Polsat Hit Festiwal 2024

Powtórka Polsat Hit Festiwal 2024 - TV, online

Polsat Hit Festiwal 2024 - powtórki mogą okazać się niezwykle ważne dla osób, którego nie mogły obejrzeć koncertu ani na żywo, ani w telewizji ze względu na pracę lub inne zobowiązania. Niektórzy z pewnością będą chcieli jeszcze raz przeżyć muzyczny seans i zobaczyć występy polskich gwiazd. Przypomnijmy, że głośne wydarzenie odbywa się w tym roku w piątek 24 maja i sobotę 25 maja. Gdzie obejrzeć powtórkę Polsat Hit Festiwal 2024? Festiwal w Sopocie transmitowany jest na kanale Polsatu, a jego powtórkę najprawdopodobniej będzie można obejrzeć na stronie Polsat Box Go. Oprócz tego koncerty gwiazd będą pojawiać się na YouTubie stacji oraz na ich social mediach, czyli na oficjalnym Instagramie oraz Facebooku.

ZOBACZ TAKŻE: Polsat Hit Festiwal 2024 - PROGRAM. Kto wystąpi w Operze Leśnej 24 i 25 maja?

Kto śpiewa "Statki na niebie", a kto "Nad przepaścią"? My podajemy tytuł, a Ty wykonawcę

Pytanie 1 z 10
Kto śpiewa piosenkę "Statki na niebie"?