Skolim, Narożna, Akcent

i

Autor: screeny z YT: Vanila Records, SKOLIM official, Disco Polo Lajf

QUIZ

Pokazujemy kadr z teledysku disco polo, a Ty zgadujesz tytuł. Sprawdź czy sobie poradzisz!

2023-10-20 12:58

Teledysk jest koniecznym elementem promocji. Na nagranie klipu do swojej muzycznej nowości decyduje się dziś każdy artysta, ponieważ zwiększa to szansę na pozytywny odbiór wśród słuchaczy. Teledyski pozwalają nacieszyć oko, a niekiedy nawet rozczulają i rozśmieszają. Czy potrafisz dopasować wycięty kadr z klipu do tytułu piosenki? Zmierz się z naszym quizem.

Bez tych piosenek fani disco polo nie potrafią żyć! Jednak czy będą w stanie połączyć wycięty kadr teledysku z tytułem piosenki? Disco polo to muzyka taneczna, która znowu wróciła do łask. Grana jest nie tylko na wiejskich potańcówkach w remizach, dyskotekach, czy weselach, ale także na wielkich scenach. Brzmienia w rytmach disco możemy często słuchać na żywo w telewizji podczas tematycznych koncertów jak Sylwester Marzeń, Roztańczona Polska, czy też Wakacyjna Trasa Dwójki, ale także na dedykowanych kanałach. To właśnie tam fani disco polo mogą nie tylko posłuchać skocznych kawałków, ale także mogą podziwiać teledyski gwiazd! Klipy w których często wiele się dzieje, dostępne są także na YouTubie, gdzie notują miliony odsłon!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Rozpoznaj tytuł piosenki po kadrze z teledysku: QUIZ

Jesteś fanem Skolima, Pięknych i młodych, a może Zenka Martyniuka? Kiedy wychodzi jakaś nowość od razu włączasz oficjalny teledysk? Jeśli tak zmierz się z naszym quizem i sprawdź, czy potrafisz rozpoznać tytuł piosenki po wyciętym kadrze z teledysku. Max punktów tylko dla najlepszych - do dzieła!

Czy rozpoznasz piosenkę disco polo po kadrze z teledysku?

Pytanie 1 z 10
Z jakiego teledysku "Pięknych i młodych" pochodzi to zdjęcie?
screen z teledysku Piękni i młodzi