Oskar Cyms - reklama Plusa

i

Autor: screen z YouTube/PLUSPL

ZOSTAJE W GŁOWIE

Piosenka z reklamy Plusa 2023 - kto śpiewa? Znamy tytuł i artystę. To totalny hit!

2023-10-11 10:32

Widzieliście już najnowszą reklamę sieci Plus? Spot pojawia się dosyć często nie tylko w telewizji, ale także w internecie i przyciąga uwagę wielu osób. Wszystko przez muzyczne tło, które od razu wpada w ucho. Co to za piosenka i kto ją śpiewa? To totalny hit, który możecie usłyszeć w wielu rozgłośniach radiowych w Polsce!

Piosenka z reklamy Plusa 2023 - kto ją śpiewa? Co to za numer? Ta kwestia zastanawia w ostatnim czasie wiele osób, które natrafiły na reklamę znanej marki sieci komórkowej w naszym kraju. Plus jest siecią telefonii komórkowej, która cieszy się ogromnym powodzeniem na rynku w Polsce. Oferuje nie tylko abonamenty i pakiety na kartę, ale także telewizję i internet. By być jeszcze bardziej rozpoznawalnym, marka stawia na reklamy, obok których ciężko przejść obojętnie. W ostatnich spotach możemy oglądać nie tylko polskich siatkarzy, ale także znane twarze z aktorskiego świata. W wielu reklamach Plusa występuje Wojciech Mecwaldowski, który potrafi wywołać uśmiech na twarz niejednego widza.

ZOBACZ TAKŻE: O tej wpadce w Dzień Dobry TVN mówią wszyscy. Ciężko się nie zaśmiać!

Oskar Cyms - Mój tata się rozpłakał… (SuperStar)

Piosenka z reklamy Plusa 2023 - Oskar Cyms

Od jakiegoś czasu w telewizji oraz w internecie pojawia się reklama Plusa, w której możemy usłyszeć znaną i lubianą piosenkę, która od razu wpada w ucho. Jaki tytuł nosi kawałek, który pojawia się w spocie? My już wiemy! To piosenka Oskara Cymsa - Niech mówią, która miała swoją premierę w kwietniu 2023 roku i przez ten czas zgromadziła na YouTube blisko 3 miliony wyświetleń! Reklama Plusa z Oskarem Cymsem przedstawia grupę przyjaciół, która bawi się na koncercie artysty i relacjonuje to w sieci. W spocie możemy zobaczyć także Mariannę Zydek i Macieja Musiałowskiego.

Kim jest Oskar Cyms?

Oskar Cyms to piosenkarz młodego pokolenia, który skradł serca wielu słuchaczy. Publiczność miała okazję poznać go w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie w 18. edycji wcielał się w wielu artystów polskich, jak i zagranicznych. Co ciekawe, Oskar Cyms odpowiada za kawałek "My Girl", która pojawiła się w filmie "365 dni:Ten Dzień" - Blanki Lipińskiej.

ZOBACZ TAKŻE: Oskar Cyms bez tajemnic. To warto wiedzieć o artyście młodego pokolenia

Sonda
Czy podobają Ci się reklamy w telewizji?