Oskar Cyms

i

Autor: AKPA

POLSKIE HITY

Piosenka Oskara Cymsa po francusku to hit czy kit? Fani numeru "Na niebie" zdecydowali

2023-11-23 12:50

Oskar Cyms to artysta, który na polskiej scenie muzycznej radzi sobie znakomicie. Zastanawialiście się kiedykolwiek, jak brzmiałby jeden z jego największych hitów "Na niebie" w języku francuskim? Fani niesamowicie uzdolnionego wokalisty nie mają złudzeń i ocenili wersję, która pojawiła się po francusku. Hit czy kit?

Piosenka Oskara Cymsa po francusku? To nie żart! Młody, utalentowany, a do tego przystojny. Mowa o Oskarze Cymsie, który szturmem podbił polską branżę muzyczną. Swoją przygodę z muzyką zaczynał w zespole kościelnym, następnie dzielił się coverami w sieci, pracował na infolinii szczepionkowej, a dziś jest jednym z najpopularniejszych artystów w naszym kraju. Najpierw międzynarodowy sukces piosenki "My girl", która pojawiła się w filmie Blanki Lipińskiej "365 dni:Ten Dzień", a dziś dobrze sprzedający się album z kawałkami, obok których naprawdę ciężko jest przejść obojętnie. Jedną z nich jest numer "Na niebie", który na samym YouTubie został odtworzony ponad 4 miliony razy, a do tego podbija radiowe listy przebojów. Jesteś fanem Oskara Cymsa i zastanawiasz się, jak brzmiałaby jego twórczość w innym języku? Chłopaki z BeMy postanowili to zaprezentować.

Oskar Cyms o Natalii Janoszek: "Byłem w ciężkim szoku"

Oskar Cyms - "Na niebie" po francusku

Język francuski od lat uznawany jest za jeden z piękniejszych, a nawet najseksowniejszych języków na świecie. Składa się na to akcent, wymowa i romantyzm, który z niego płynie. Jak w takim razie brzmi ostatnio najpopularniejsza piosenka Oskara Cymsa "Na niebie" właśnie w języku francuskim? Bracia Rosińscy z zespołu BeMy zaprezentowali ją swoim fanom na TikToku i doczekali się kilkunastu opinii. Ich wersja w języku francuskim została ciepło odebrana o czym świadczą zamieszczone komentarze pod wideo:

- fantastyczne jak zawsze

- aż mam ciarki

- pięknie

Zespół BeMy słynie ze śpiewania polskich utworów w języku francuskim i pod prawie każdym materiałem można znaleźć komentarze, że ich wersja jest lepsza od oryginału. W przypadku piosenki Oskara Cymsa taki komentarz się nie pojawił, więc można sądzić, że "Na niebie" po polsku znacznie wygrywa z wersją po francusku, mimo iż ta też brzmi bardzo dobrze!

ZOBACZ TAKŻE: Tak brzmi "Jesteś szalona" po francusku. Marcin Miller może być dumny!

Sonda
Oskar Cyms - lubisz jego piosenki?