Lena Olszewska

i

Autor: screen z Instagram/@olsz_lena Lena Olszewska

Piosenka mamy o miłości do córki rozczuliła internet. Obok tego nie da się przejść obojętnie!

2022-08-29 12:20

Największe gwiazdy TikToka, czyli Lena i Carmen po raz kolejny oczarowały internautów. Tym razem nie zaśpiewały radiowego hitu, lecz pokazały światu coś bardzo osobistego! Mama Carmen stworzyła o niej uroczą piosenkę, która w mgnieniu oka stała się hitem TikToka. Obok tego nie da się przejść obojętnie!

Lena i Carmen to prawdziwe gwiazdy TikToka! Mama i jej mała córka od jakiegoś czasu dają czadu w muzycznej aplikacji. Ich wspólne covery robią istny szał, a internauci nie mogą wyjść z podziwu - jaki mają talent. Furorę robi głos Leny Olszewskiej, która jest samoukiem i można było oglądać ją w jednym z odcinków Szansy na Sukces. Nie można również zapomnieć o relacji mamy i córki, która jest jak z najpiękniejszego filmu! Ich konto jest przepełnione prawdziwym uśmiechem, dawką dobrego humoru i pięknymi coverami. Teraz jednak Lena postanowiła pochwalić się własną piosenką na temat je córeczki. Te słowa rozczulą nawet największego twardziela!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 2022 - UCZESTNICY. Kto wystąpi w 17. edycji show?

Szybkie pytania - Cleo

Lena Olszewska - piosenka o córce

Lena Olszewska i jej słodka 3-latka podbijają TikToka już od jakiegoś czasu, jednak ich najnowsza piosenka wygrywa wszystko! Młoda mama zdecydowała się napisać kawałek o Carmen, która opowiada ich niesamowitą relację. Na wspólnym nagraniu dziewczyny zaprezentowały numer światu i... skradły serca wszystkich! Piosenka o słodkiej Carmen podbiła TikToka i w trzy dni zgromadziła ponad 234 tysiące serduszek i zgromadziła blisko 2 miliony odsłon! Nic bardziej słodkiego dzisiaj nie zobaczycie i nie usłyszycie! Zerknijcie poniżej.

Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

- „Czasem jest urwisem, ale takie jest życie” Brawo! ❤️

- Czasem to aż Wam zazdroszczę, cudowna pamiątka zachowana na lata ?

- najsłodsze dziecko na tiktoku, uwielbiam ją! ?? a skromność Carmenki wybiła poza skalę ? uśmiałam się z rana ?❤️

Instagram, YouTube czy TikTok? Gdzie zrobiłabyś karierę?

Pytanie 1 z 8
Co najbardziej lubisz robić?