Blanka

i

Autor: AKPA Blanka

Pierwszy występ Blanki po Eurowizji zachwycił publiczność. Bejba śpiewali wszyscy!

2023-05-22 13:00

Blanka zakończyła swoją przygodę z Eurowizją, ale nie powiedziała ostatniego słowa! Wróciła szczęśliwa do Polski i zagrała swój pierwszy koncert po powrocie z Liverpoolu. Okazuje się, że śpiewając piosenkę Solo w Rawiczu dała czadu, a publiczność razem z nią śpiewała słynne "bejba".

Blanka wróciła szczęśliwa z Liverpoolu do Polski, po tym jak reprezentowała nasz kraj w 67. Konkursie Piosenki Eurowizji. To właśnie tam zaprezentowała się w drugim półfinale z piosenką Solo i dzięki głosom widzów przeszła do finału Eurowizji 2023. Jej występ spodobał się wielu osobom i mimo iż nie wygrała, przeżyła niesamowitą przygodę. Przypomnijmy, że Blanka Stajkow zajęła na Eurowizji 19 miejsce, gromadząc w sumie 93 punktów. Jurorzy przyznali jej 12 punktów, natomiast w głosowaniu widzów nasza reprezentantka zdobyła 81 punktów. W tym miejscu warto również wspomnieć, że w głosowaniu widzów artystka zajęła 8 miejsce. Blanka wróciła szczęśliwa do kraju i po kilkudniowym odpoczynku udała się do Rawicza, gdzie wystąpiła ze swoją piosenką Solo.

Blanka podbija świat. Takiego sukcesu mogą jej pozazdrościć!

Oni też reprezentowali Polskę na Eurowizji!

Pierwszy koncert Blanki po Eurowizji 2023

Blanka zawitała do Rawicza i właśnie tam zagrała swój pierwszy koncert po Eurowizji 2023. Artystka wystąpiła na żywo, podczas Rawickiego Festiwalu Sportu i gdy wyszła na scenę mocno się zdziwiła! Nie dość, że publiczność głośno krzyczała jej imię, to gdy zaczęła śpiewać Solo, publiczność śpiewała głośniej niż ona! Blanka zaprezentowała w Rawiczu piosenkę Better, Solo, także najnowszą, która nie została jeszcze wydana. Na koncercie nie zabrakło także coverów, a dokładnie numeru Satellite, pod którym oryginalnie podpisuje się Lena oraz Supermodel od grupy Maneskin. Mimo tych kawałków, to właśnie Solo zrobiło największą furorę, a "bejba" publiczność zaśpiewała głośniej od Blanki. Nagrana śmigają po sieci i stały się prawdziwym viralem, a łącznie obejrzało je ponad milion osób!

Sonda
Lubisz piosenkę Solo?