Pierwsza miłość

i

Autor: AKPA

SERIALE

Pierwsza miłość po wakacjach 2023 zaskoczy widzów. Dojdzie do masakrycznych scen!

2023-09-05 8:10

Pierwsza miłość wraca po wakacjach na antenę Polsatu. W nowych odcinkach zobaczymy nie tylko kontynuację scen z poprzedniego sezonu, ale także nowe perypetie mieszkańców Wrocławia i Wadlewa. Będzie ślub, strzelanina i łzy. Sprawdź co wydarzy się w najnowszych odcinkach.

Pierwsza miłość - streszczenia odcinków po wakacjach 2023 ciekawią wiele osób. Po dwumiesięcznej przerwie nowe odcinki uwielbianego przez widzów serialu Polsatu, wracają na antenę. Nowe odcinki jak zawsze będą pojawiały się od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00, a nowy sezon rozpocznie się już 4 września. Na wszystkich czeka kontynuacja przygód i perypetii mieszkańców Wadlewa, jak i Wrocławia. Przypomnijmy że 19. sezon Pierwszej miłości zakończył się scenami wieczoru panieńskiego Celiny, podczas którego Ewelina usłyszała przypadkiem, że między Emilką i Bartkiem doszło do zbliżenia. Widzowie Polsatu przed wakacyjną przerwą śledzili też diagnozę Kingi, która okazała się być chora na raka piersi. Również wszyscy żyli poszukiwaniami zaginionej Doroty, która jak się później okazało jest "więziona" u starszej pani.

ZOBACZ TAKŻE: Serialowa Marlenka z Pierwszej miłości nie jest jedna. Córkę Kaliny Domańskiej grają dwie osoby!

Piotr Cugowski i Ania Serafińska - Kto nie kochał - StartUp Music

Pierwsza miłość: streszczenia jesień 2023

Co wydarzy się w Pierwszej miłości po wakacjach? Oficjalny zwiastun jest już dostępny na YouTubie i możemy dowiedzieć się z niego, że w Wadlewie dojdzie do ślubu Celiny i Romana, a Brajan będzie prowadzić pannę młodą do ołtarza. To jednak nie koniec. Roman z obrażeniami trafi do szpitala, a przy jego łóżku będzie czuwać płacząca Ewelina, która wcześniej dowiedziała się o tym, że jej ukochany Bartek i Emilka pod jej nieobecność mieli romans. Olek nadal będzie rozpaczać za Wiktorią, a dodatkowo Melisa będzie knuła kolejne konspiracje. W klinice We-Med również nie będzie za ciekawie. Dojdzie tam do zamachu, a Kacper zasłoni swoim ciałem Marysię i kula z pistoletu trafi w jego ciało. Ze zwiastunu wynika także, że Wenerski będzie chciał oświadczyć się Marysi, a do ślubu Anki i Białego nie dojdzie. Od września widzowie będą śledzić także postępującą chorobę Kingi, której wypadną wszystkie włosy. Do serialu wróci także Krystian, który z Kaliną ma córkę Marlenkę. Nie zabraknie także ciekawych zwrotów akcji w Warszawie, gdzie Dorota więziona jest przez starszą panią.

Sonda
Czy oglądasz serial Pierwsza Miłość?