Piękna IMI robi furorę na TikToku. Jej piosenka Hailey to prawdziwy hit!

i

Autor: materiały prasowe Piękna IMI robi furorę na TikToku. Jej piosenka "Hailey" to prawdziwy hit!

Piękna IMI robi furorę na TikToku. Jej piosenka "Hailey" to prawdziwy hit!

2023-03-23 15:50

Piekna IMI na początku marca wydała swój drugi singiel o tytule "Hailey", który bardzo niespodziewanie stał się trendem na TikToku. Co ciekawe, zaledwie po 11 dniach od premiery klipu na YouTubie zgromadził on ponad pół miliona odtworzeń. W czym tkwi sekret piosenki "Hailey"?

Hailey to drugi singiel IMI. Opowiadający o gotowości. Najpierw trzeba pokochać siebie, nie martwić się przeszłością, być świadomym czego się potrzebuje, wtedy jest się gotowym na otwarcie drzwi drugiej połówce. Ważne jest czuć się dobrze samym ze sobą wtedy możemy wpuszczać do swojego życia tę osobę dla której nie będzie się tylko zwykłą „tanią Barbie” ale kimś wartościowym. Do kompletnego szczęścia brakowało tylko miłości, ale już nie do samego siebie.

IMI - kto to?

IMI w dzieciństwie wyróżniała się niesamowitą kreatywnością oraz chęcią tworzenia zatem Mama zapisała ją na pierwsze zajęcia związane z muzyką i tańcem w których mogła się wyrazić już w wieku 3 lat. Rozpoznawalność zdobyła, dzięki udziałowi w programie Mam Talent, w którym dotarła do półfinału. Klaudia to idealny przykład tego, że jedna osoba może łączyć ze sobą wiele pasji. Wychodzi z założenia, że człowiek może tak wiele i nie powinien się ograniczać. 

Szybkie pytania - Roksana Węgiel