Paula Karpowicz

i

Autor: screen z Instagram/@paulakarpowiczofficial

GWIAZDY

Paula Karpowicz - wiek, wzrost, mąż, chłopak, Topky, Instagram

2023-07-09 17:50

Kim jest Paula Karpowicz? To dziewczyna petarda, która na scenie daje po prostu czadu! Publiczność zna ją bardzo dobrze z zespołu Top Girls, a także z formacją Topky, którą obecnie tworzy ze swoją przyjaciółką Angeliką Żmijewską. Co musicie o niej wiedzieć? Najważniejsze informacje o artystce, znajdziecie poniżej.

Paula Karpowicz: wiek, wzrost, mąż, chłopak, piosenki, Topky, Instagram - takich informacji poszukuje w sieci wiele osób. Kim jest Paula Karpowicz? Tej artystki nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Paula Karpowicz to wokalistka, która dała się poznać wszystkim za sprawą zespołu Top Girls. Choć od dziecka marzyła o głośnej karierze muzycznej, to wszystko zaczęło się spełniać już w 2016 roku. Właśnie wtedy Paula razem z Angeliką Żmijewską i Justyną Lubas stworzyły zespół Top Girls pod skrzydłami wytwórni Green Star. Dziewczyny podbiły branżę disco polo swoimi hitami i stały się najpopularniejszymi wokalistkami. Pewnego dnia przyszedł jednak czas na zmiany. Paula razem z Angeliką we wrześniu 2021 postanowiły stworzyć nowy zespół o nazwie Topky i ponownie odniosły sukces.

Choć Paula Karpowicz od małego kocha muzykę, to jej wielką pasją jest również jest branża beauty. Wokalistka nieustannie szkoli się w tej dziedzinie, ukończyła wiele kursów i szkoleń, a w dodatku od maja 2021 roku prowadzi swój salon piękności Top of Beauty by Paula Karpowicz w Augustowie. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Topky (Szybkie Pytania)

Paula Karpowicz - wiek, wzrost

Ile lat ma Paula Karpowicz z grupy Topky? Wokalistyka urodziła się w styczniu 1995 roku, więc jak łatwo można obliczyć w 2023 roku świętowała swoje 28. urodziny. Ile ma wzrostu? Takiej informacji niestety nie znajdziemy w sieci.

Paula Karpowicz - mąż

Czy Paula Karpowicz ma męża lub chłopaka? Takie pytanie zadają sobie mężczyźni, którzy wzdychają na jej widok. Serce wokalistki jest od dawna zajęte przez Grzegorza Zimeckiego, który na co dzień jest managerem Miłego Pana, grupy Topky, Bogdana Borowskiego i Nowatora. Co ciekawe, Grzegorz oświadczył się Pauli 26 grudnia 2020. Para wzięła ślub 12 maja 2023 roku.

ZOBACZ TAKŻE: Paula Karpowicz z Topky wzięła ślub. Gwiazda disco polo wyglądała jak księżniczka!

Paula Karpowicz - piosenki

Do najpopularniejszych piosenek formacji Topky, do której należy Paula Karpowicz należą numery takie jak:

  • Szpile
  • Bez Wad
  • Dzban
  • Znów Spina
  • cover All For You

Co ciekawe, dziewczyny z Topky podjęły się współpracy i nagrały wspólnie z Miłym Panem i Defisem piosenkę w stylu lat 80-tych zatytułowaną Jeden taniec jedna noc, której prapremiera odbyła się tylko w Radiu SuperNova 28 kwietnia 2022 roku.

Paula Karpowicz - TikTok

Paula Karpowicz kocha social media. Co ciekawe, jest również aktywna na TikToku gdzie tworzy ciekawe treści dla swoich odbiorców. Znajdziecie ją bez problemu, wpisując w lupkę jej imię i nazwisko lub nazwę @paulakarpowicz.

Paula Karpowicz - Instagram

Paula Karpowicz jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu pod nickiem @paulakarpowiczofficial lub na oficjalnym koncie zespołu @topky_official.

Sonda
Czy słuchasz disco-polo?
Listen on Spreaker.