Patty

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE

Patty z muzyczną nowością o samoakceptacji. Sprzeciwia się bodyshamingowi

2023-10-20 15:37

„Taka Jak Ty” to opowieść o samoakceptacji, którą stworzyli Patty i Tomasz Lubert. Opowiada o tym, że każdy człowiek, bez względu na kolor skóry, pochodzenie czy posiadaną niepełnosprawność jest piękny i wartościowy.

Wokalistka, której teledyski na platformie YouTube obejrzano łącznie już ponad 100 mln razy i gitarzysta oraz założyciel przebojowych zespołów VIRGIN, VIDEO, VOLVER połączyli siły, aby stworzyć razem utwór z ważnym społecznie przesłaniem. Wspólny singiel Patty i Tomasza Luberta pt. „Taka Jak Ty” ma dziś swoją premierę wraz z klipem! „Taka Jak Ty” to opowieść o samoakceptacji. Jej słowa mówią o tym, że każdy człowiek, bez względu na kolor skóry, pochodzenie czy posiadaną niepełnosprawność jest piękny i wartościowy. Najnowsza propozycja muzyczna od artystki, znanej z wielkiego hitu „(Zabiłeś Tę Miłość) Nie Ma Nas” (2012) przepełniona jest ciepłymi i pozytywnymi dźwiękami. Za jej kompozycją i produkcją „Taka Jak Ty” stoi Tomasz Lubert. Tekst napisała Patty.

Piotr Kupicha z Feel "mama mi dała kase, nie było więcej pieniędzy" | 10na10 i nie tylko!

"Taka jak Ty" - Patty o nowości muzycznej 2023

- „Chcę głośno krzyczeć, że body shaming jest zły. Sama stałam się jego ofiarą. W wieku 17 lat popadłam w zaburzenia odżywiania, a wszystko przez wzorce, które w tamtym czasie były popularyzowane w telewizji i Internecie… Później w ciąży przytyłam 38 kg. Po urodzeniu córeczki odczuwałam presję, by jak najszybciej je zrzucić. Ale na szczęście pewnego dnia zrozumiałam, że już nikt więcej nie może wywoływać na mnie żadnej presji. Nie chcę też, aby moje lub kogoś innego dziecko było niewłaściwie traktowane bądź poniżane z uwagi na wygląd czy chorobę, bo odbiega od modeli, przedstawianych w mainstreamowych mediach. Nie wstydźmy się wychodzić do ludzi. Wszyscy jesteśmy piękni na swój sposób, ale nigdy idealni. Bądźmy najlepszą wersją siebie! Pamiętajmy, że piękno rodzi się w środku, nie na zewnątrz. Cieszę się bardzo, że udało mi się oswoić z tym tematem i w końcu przedstawić go w autorskiej piosence” - mówi Patty.

Te piosenki zna każdy! Czy jesteś w stanie dokończyć ich tekst? [QUIZ]

Pytanie 1 z 8
Perfect „Autobiografia”: Kumpel radio zniósł, Usłyszałem "Blue Suede Shoes", I nie mogłem...