Krzysztof Rutkowski Taniec z Gwiazdami

i

Autor: AKPA Krzysztof Rutkowski Taniec z Gwiazdami

Partnerka Krzysztofa Rutkowskiego jest już znana. To z nią zatańczy w Tańcu z Gwiazdami!

2022-07-29 10:37

Pierwszym uczestnikiem, który został ogłoszony przez telewizję Polsat i producentów show Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami jest detektyw Krzysztof Rutkowski. Informacja ta wywołała sensację, jednak jeszcze głośniej zrobiło się, gdy ujawniono jego partnerkę! Z kim zatańczy Krzysztof Rutkowski? U jego boku pojawi się celebrytka znana z Love Island. Wyspa Miłości.

Krzysztof Rutkowski w Tańcu z Gwiazdami to informacja, która wywołała spory szum w internecie. Znany detektyw został ogłoszony pierwszą gwiazdą jesiennej edycji tanecznego formatu. To właśnie on pojawi się na parkiecie i od poniedziałku 29 sierpnia, będziemy mogli podziwiać jego zmagania. Kolejnymi uczestnikami 13. edycji Dancing with The Stars. Taniec z Gwiazdami, zostali między innymi modelka Karolina Pisarek, aktor Łukasz Płoszajski, czy też Jamala z Ukrainy, która zdaniem wielu osób ma ogromne szanse na zdobycie kryształowej kuli. Telewizja Polsat ujawniła już nazwiska wszystkich uczestników, ale także prowadzących i jurorów. W końcu przyszedł czas na tancerzy! Na parkiecie zobaczymy Jacka Jeschke, Roberta Rowińskiego, Michała Bartkiewicza, czy też Rafała Maseraka. Z kim zatańczy Krzysztof Rutkowski? Partnerka detektywa jest już znana!

Sonda
Czy masz zamiar oglądać 14. edycję show "Taniec z gwiazdami"?

Krzysztof Rutkowski - z kim tańczy w Tańcu z Gwiazdami?

Krzysztof Rutkowski poznał swoją partnerkę, z którą zatańczy w Tańcu z Gwiazdami! U jego boku pojawi się znana tancerka, ale i celebrytka Sylwia Madeńska! Kto to taki? Wiele osób może kojarzyć Sylwię Madeńską z reality show Love Island. Wyspa miłości. Niezwykle żywiołowa, towarzyska i bardzo uśmiechnięta, wygrała pierwszą edycję programu i stała się popularną celebrytką. W 2020 roku Sylwia wystąpiła w 11. edycji Dancing with the Stars z ówczesnym partnerem Mikołajem Jędruszczakiem. Para zajęła wtedy 7. miejsce. Jak będzie tym razem? Czy Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska dojdą do finału? Tego dowiemy się oglądając najnowsze odcinki Tańca z Gwiazdami.

13. edycja Tańca z Gwiazdami rozpoczyna się w poniedziałek 29 sierpnia. Odcinki będą pojawiały się co tydzień w Polsacie o godzinie 20:05.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami 2022 - jednopłciowa para w programie. Kto pojawi się na parkiecie?

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski