Doda

i

Autor: AKPA

CIĘŻKO ODERWAĆ WZROK

Odważne zdjęcie Dody obiegło internet. Gwiazda zrzuciła z siebie wszystko!

2023-10-27 10:10

Po zasłużonym odpoczynku i po wielu prośbach fanów, Doda wróciła z fantastyczną nowiną! "Aquaria Tour" nie zakończyła się, a wręcz przeciwnie - dopiero się rozkręca. Artystka poinformowała o sprzedaży biletów na kolejne wydarzenia i nie sposób się nie skusić. Nowy plakat zapowiadający wydarzenie jest bardzo odważny, ponieważ Doda pozuje na nim prawie bez niczego!

Doda zrobiła show, jakiego Polska jeszcze nie widziała! Wszystko można było podziwiać podczas koncertów w Warszawie w ramach trasy "Aquaria Tour". Otwierająca się muszla, padający deszcz, latanie w powietrzu, efekty świetlne, animacje, choreografie, stroje i można wymieniać tak w nieskończoność. Do tej pory wiele osób myślało, że koncerty Dody zakończyły się 15 października i nie odbędą się w innych miastach w Polsce, jednak artystka rozwiała wszystkie wątpliwości publikując odważny plakat na swoje media społecznościowe. Na billboardzie widzimy zapowiedź kolejnego koncertu, który odbędzie się nie w Stolicy, lecz w Łodzi już 20 stycznia 2024 roku. Gdy ruszyła sprzedaż biletów, te zaczęły rozchodzić się w mgnieniu oka, co niesamowicie ucieszyło artystkę.

Pokazujemy zdjęcie z teledysku Dody, a Ty zgadujesz jaka to piosenka. Uda Ci się?

Jak dobrze Polacy znają DODĘ? #EwelinaPyta

Doda na odważnym zdjęciu

Plakat zapowiadający wydarzenie Dody rozpala zmysły i zachęca do kupna biletów. Powód? Artystka wygląda na nim bardzo kusząco, a wszystko przez jej zgrabną figurę, której na tym zdjęciu nic nie zasłania. Widzimy, że gwiazda znana z hitów "Zatańczę z aniołami" , "Wodospady" i nie tylko, ma na sobie jedynie rudą perukę i jaskrawo-zielony dół bielizny. Ustawiona bokiem pozuje z dwoma, pomarańczowymi pistoletami, z których jeden ustawiony jest do góry. Biust Dody zasłonięty jest natomiast jedynie jej dłońmi, co sprawia że plakat promujący "Aquaria Tour" w Łodzi jest naprawdę gorący!

ZOBACZ TAKŻE: Michał Paszczyk z Paranienormalnych ofiarą złodzieja aut. Skierował do niego ostre słowa!