Danuta Martyniuk i Zenek Martyniuk

i

Autor: AKPA

ŻONA ZENKA

Odmieniona Danuta Martyniuk pozuje w czarnej mini. Żona Zenka młodnieje w oczach

2023-11-22 8:53

Zenek Martyniuk zabrał swoją ukochaną na tournee po Stanach Zjednoczonych. Wszystko w związku z Festiwalem Disco Polo, na którym są także inni znani artyści z naszego kraju. Na najnowszym zdjęciu uwagę wszystkich przykuwa właśnie żona Zenka, która postawiła na nastoletni look, czyli czarną mini.

Żona Zenka Martyniuka młodnieje w oczach! Niekwestionowany król disco polo od lat aktywny jest na scenie, przez co jego życiem prywatnym interesuje się wiele osób. Jeszcze nie tak dawno jego syn Daniel Martyniuk wziął drugi ślub, a uroczystość odbyła się na egzotycznym Bali. Obiektem zainteresowania jest również żona artysty 56-letnia Danuta Martyniuk, która od pewnego czasu zaskakuje wszystkich wyglądem. Kobieta nie dość, że mocno schudła to jeszcze zmienił się jej wizerunek. Blond włosy, wyrazisty makijaż i modne ubrania, które noszą nawet nastolatki. Teraz ukochana króla disco polo postawiła na skórzaną mini i sweterek we wzory, natomiast swoje zgrabne nogi postanowiła wyeksponować przy pomocy skórzanych kozaków na obcasie.

ZOBACZ TAKŻE: Taką emeryturę dostanie Zenek Martyniuk. Król disco polo nie będzie miał na co narzekać

Polacy o tym dlaczego NIE CHODZĄ do KOŚCIOŁA. "Źle ich rodzice wychowali" #EwelinaPyta

Danuta Martyniuk w USA. Zapozowała w skórzanej mini

Państwo Martyniuk przebywają obecnie w Stanach Zjednoczonych, gdzie trwa ich intensywne tournee związane z Festiwalem Disco Polo. Jak to w przypadku taki imprez bywa, musiała powstać pamiątkowa fotka! Na zdjęciu znalazł się między innymi zespół MIG, Maciej Smoliński, a także Zenek ze swoją żoną. Król disco polo postawił na jeasową stylizację, czym odjął sobie trochę lat. Podobnie zrobiła jego żona Danuta, która na tę okazję wybrała skórzaną mini, czarne rajstopy, kozaki na obcasie i sweterek. Musimy przyznać, że ta stylizacja odejmuje jej lat! Zdjęcia ukochanej Zenka Martyniuka, która w ostatnim czasie schudła 15 kg, zmieniła kolor włosów i poszła w pokazie mody w pięknej, granatowej sukni, znajdziecie w galerii poniżej.