wpadka w ddtvn

i

Autor: canva, screen z IG/dziendobrytvn

WPADKA W TV

O tej wpadce w Dzień Dobry TVN mówią wszyscy. Ciężko się nie zaśmiać!

2023-10-05 10:07

W programach prowadzonych na żywo nietrudno o wpadki czy zabawne sytuacje, czego byliśmy świadkami już nie raz. Tym razem na własnej skórze odczuła to pogodynka z porannego programu Dzień Dobry TVN, która niefortunnie skoczyła na siatkę, co zakończyło się upadkiem. Jej reakcja pokazała, że ma do siebie ogromny dystans!

Wpadki w telewizji są częstym zjawiskiem, tym bardziej w programach które nadawane są na żywo. Widzowie już nie raz byli świadkami przejęzyczenia prezentera, upadku artysty na scenie poprzez zaczepienie się obcasa do sukienki, zrobienia niespodzianki na dywanie w śniadaniowym wydaniu Pytania na Śniadanie lub przebicie ręki Małgorzaty Rogalskiej przez magika, o czym było naprawdę głośno. Wpadki na żywo nie ominęły też prezenterów Dzień Dobry TVN, którzy codziennie rano nadają do swoich widzów na żywo. Widzowie byli już świadkami przejęzyczenia pogodynki, która pomyliła rzepak z bzem, a teraz upadku, który na pierwszy rzut oka wyglądał bardzo groźnie! To wszystko wydarzyło się Żanecie Rosińskiej, która prowadziła na placu zabaw prognozę pogody.

ZOBACZ TAKŻE: Doda pokazała, że nie jest divą tylko swojską dziewczyną. Umyła włosy w wiadrze

Wpadki w szkołach, sztuczki na ściąganie - Ewelina pyta i nie błądzi #1

Wpadka w DDTVN z pogodynką 2023

Wpadki są nieodłącznym elementem pracy na wizji, o czym na własnej skórze przekonała się pogodynka Żaneta Rosińska. W jednym z ostatnich odcinków Dzień Dobry TVN, prezenterka prowadziła prognozę pogody prosto z placu zabaw. To właśnie tam przyglądała się bawiącym się dzieciom, ale również sama postanowiła przypomnieć sobie uroki dzieciństwa i wskoczyła na trampolinę. Jak się szybko okazało, nie była to zbyt dobra decyzja, bo choć udało jej się odbić od siatki, to za chwilę runęła jak długa tuż obok krawędzi trampoliny. Mimo dość groźnego zajścia, pogodynka wstała z gracją, a sytuację obróciła w żart:

W telewizji, szczególnie na żywo, wszystko może się wydarzyć. Tak naprawdę nic nie jest tutaj wyreżyserowane. My tutaj bawimy się, wspinamy, ja już obiecuję, że żadnego fikołka tutaj państwu nie wywinę. No ale jak sami państwo widzą, prezenterzy pogody to prawie jak kaskaderzy - powiedziała na wizji pogodynka.

Nagranie z wpadką Żanety Rosińskiej obiegło internet i pojawiło się nawet w oficjalnych social mediach programu. Trzeba przyznać, że pogodynka z Dzień Dobry TVN ma do siebie ogromny dystans!

Sonda
Czy lubisz oglądać telewizyjne wpadki?