Doda

i

Autor: screen z YouTube/Bądzmy Razem. TVP

GWIAZDY

Nie milkną echa po występie Dody na Roztańczonej Polsce. Fani "coś w niej przygasło"

2023-08-21 8:31

Doda była jedną z gwiazd na koncercie Roztańczona Polska, który odbywał się 13 sierpnia w Myślenicach. Wiele osób uważa, że to właśnie królowa uratowała całe wydarzenie, a wieczór należał tylko do niej. Mimo blasku i show jakie artystka po raz kolejny dała na scenie, jej fani zauważyli, że "coś w niej przygasło". Chodzi o rozstanie z Dariuszem Pachutem?

Doda powróciła do współpracy z Telewizją Polską, w której nie pojawiała się przez lata. Odwiedziła studio Pytania na Śniadanie, gdzie premierę miała jedna z jej piosenek, była jurorką w Szansie na Sukces, śpiewała w Opolu, a także wystąpiła na koncertach w ramach wakacyjnej trasy "Roztańczona Polska". W minioną niedzielę 13 sierpnia Doda była jedną z gwiazd na imprezie w Myślenicach, gdzie po prostu dała czadu! Artystka wyszła na scenę w rozkloszowanej, niebieskiej kreacji do ziemi, której góra zdobiona była siateczką w kolorze skóry i błyszczącymi kamyczkami. Całość stylizacji dopełniały granatowe rękawiczki, a niesamowite tło stanowiły podobnie ubrane tancerki. Doda wyszła na scenę w Myślenicach i zaśpiewała numer "Melodia ta", a następnie podczas wykonu "Don't Wanna Hide" zdarła z siebie dół stroju i pokazała się wszystkim w krótkiej mini. Mimo show jakie zrobiła, fani zauważyli że piosenkarka na scenie wcale nie jest sobą.

ZOBACZ TAKŻE: Doda i Smolasty mają hit NIE TYLKO w Polsce! Nim Zajdzie Słońce notowane za granicą

Szybkie pytania - Doda

Fani Dody o tym, że "coś w niej przygasło"

Doda nie ma za sobą łatwego czasu, jeśli chodzi o sprawy sercowe. Jakiś czas temu czujni fani znaleźli dowody na to, że artystka rozstała się z Dariuszem Pachutem, a później przed jesienną ramówką Polsatu, sama zainteresowana poprosiła dziennikarzy, by nie pytali ją na ściance o jej życie prywatne. Podczas imprezy udzielając wywiadu serwisowi Pomponik, Doda odpowiadając na pytanie złamała głos, rozpłakała się i poprosiła o wyłączenie kamery, co można było zobaczyć między innymi na krótkim wideo, które pojawiło się na TikToku. Nic dziwnego, że podczas koncertu "Roztańczona Polska" w Myślenicach, fani dostrzegli, że coś jest nie tak:

- Coś w niej przygasło. Nie wiem czy to jest spowodowane tym co się obecnie dzieje w jej życiu prywatnym ale nie jest sobą tutaj. Wydaje się smutna i nieswoja - napisała jedna z fanek Dody na Instagramie @badzmyrazem.tvp

- Zgadzam się, no ale jeżeli tak jest to nie ma się w sumie co dziwić ja bym pewnie się rozryczała śpiewając te piosenki gdybym była w jej skórze wiec w sumie brawo Dodzia 3maj się tam ! - dodała komentarz kolejna internautka

- faktycznie. Na wcześniejszych koncertach uśmiech jej nie schodził z twarzy, a tutaj uśmiech jak sobie pewnie przypomni i oczy takie smutne.

Fani Dody wielokrotnie pokazali, że artystka może liczyć na ich wsparcie. Są bardzo czujni i obok niczego nie przejdą obojętnie. Występy Dody z koncertu "Roztańczona Polska" w Myślenicach, możecie zobaczyć poniżej. Artystka 13 sierpnia zaśpiewała piosenki takie jak: Melodia ta, Don't Wanna Hide, Wodospady, Bez Ciebie.

ZOBACZ TAKŻE: Szok! Doda wypuszcza nowy produkt i już zapowiada kolejny. Rewolucja na rynku?