Nauka zdalna do 21 lutego 2022. Dla kogo KONIEC nauki zdalnej?

i

Autor: TADEUSZ KONIARZ/REPORTER / EAST NEWS Nauka zdalna do 21 lutego 2022. Dla kogo KONIEC nauki zdalnej?

Nauka zdalna do 21 lutego 2022. Dla kogo KONIEC nauki zdalnej?

2022-02-09 13:18

Podjęliśmy decyzję o przyspieszeniu powrotu do nauki stacjonarnej o tydzień, czyli od 21 lutego, poinformował 9 lutego 2022 minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek. Dla kogo koniec nauki zdalnej? Skąd decyzja o skróceniu czasu trwania lekcji w trybie na odległość? Przekonajcie się sprawdzając już teraz.

Spis treści

  1. Nauka zdalna do 21 lutego - kogo dotyczy?

Nauka zdalna do 21 lutego 2022. Dla kogo koniec nauki zdalnej 2022? Co wiadomo, jeśli chodzi o zdalne nauczanie do 21.02.2022? Odpowiedzi na te pytania poznaliśmy, podczas konferencji prasowej z udziałem ministra zdrowia, a także szefa resortu edukacji. Wtedy też dowiedzieliśmy się, jaka jest data końca nauki zdalnej 2022. Decyzja została oparta o wskaźniki liczby zachorowań. Zgodnie z przewidywaniami już w marcu prognozowane są mniejsze liczby dziennych zakażeń. Początkowo mówiło się, że koniec nauki zdalnej nastąpi 14 lutego 2022. Ostatecznie Jak podkreśla Ministerstwo Edukacji i Nauki są duże nadzieje, że to już ostatnie chwile z nauką w trybie na odległość w tym roku szkolnym, ale oby również w nadchodzącej przyszłości.

Kiedy wakacje 2022? Ile zostało do końca roku szkolnego?

River - tak powstawał teledysk Krystiana Ochmana! Byliśmy na planie [TYLKO U NAS]

Nauka zdalna do 21 lutego - kogo dotyczy?

Nauka zdalna do 21 lutego 2022 potwierdzona. Szef MEiN na konferencji prasowej zapowiedział, że klasy 5-8 i szkoły ponadpodstawowe wrócą do szkół wcześniej niż zakładano. Powiedział: - Podjęliśmy decyzję o przyspieszeniu powrotu do nauki stacjonarnej w klasach V-VIII i w szkołach ponadpodstawowych o tydzień. A zatem nauka zdalna nie będzie trwała, jak zakładaliśmy wcześniej, do końca lutego, tylko wszystkie te szkoły, które w drugiej połowie lutego nie będą już na feriach, wrócą do nauki stacjonarnej 21 lutego. 

Do szkół wrócą więc również uczniowie, którzy mieli ferie zimowe w styczniu. Czy to dobra decyzja? Możecie dać znać w sondzie poniżej.

Sonda
Czy to dobra decyzja, że uczniowie wrócą do szkół 14 lutego?
Źródło: Nauka zdalna do 21 lutego 2022. Dla kogo KONIEC nauki zdalnej?