Natalia Janoszek, Doda

i

Autor: AKPA

POSZUKIWANIE MIŁOŚCI

Natalia Janoszek będzie szukać miłości w telewizji jak Doda?! Na horyzoncie nowy program

2024-01-09 12:34

Natalia Janoszek po głośnej aferze z Krzysztofem Stanowskim, wróciła na salony. Widzowie TVN7 mogą oglądać ją w nowym reality show "Królowa przetrwania", w którym wraz z innymi uczestniczkami, pokonuje swoje słabości. Czy niebawem zobaczymy ją także w innym programie?

Natalia Janoszek ma za sobą kryzys wizerunkowy z którego powoli wychodzi na prostą. Wszystko zaczęło się od głośnej afery i filmu, który stworzył Krzysztof Stanowski. Dziennikarz opublikował na YouTubie krytyczne materiały na temat dotychczasowej kariery celebrytki, z których wynikało, że Janoszek stała się gwiazdą w Polsce głównie przez niekompetencję mediów, które opierały się tylko na jej własnych stwierdzeniach. Stanowski zasugerował nieprawdziwość i zmyślenie dokonań Janoszek w Bollywood, którymi sama zainteresowana chwaliła się w mediach społecznościowych. Choć wielu myślało, że po tak głośnej aferze kobieta zniknie z show-biznesu, tak się nie stało. Natalia Janoszek powróciła na salony i wzięła udział w programie TVN7 "Królowa przetrwania", który nagrywany był w Tajlandii. To jednak nie koniec niespodzianek!

Wielki powrót Natalii Janoszek po aferze ze Stanowskim

Natalia Janoszek niczym Doda?! "Będzie gwiazdą nowego show Polsatu"

Natalia Janoszek jest jedną z uczestniczek reality-show "Królowe przetrwania". Program emitowany jest nie tylko na TVN7, ale także na Playerze. W jednym z ostatnich odcinków, widzowie mogli zobaczyć dziewczyny w akcji, ale także posłuchać o ich życiowych problemach. Tym razem był temat o miłości i jak się okazało, Janoszek nie ma szczęścia w miłości. Celebrytka zwierzyła się koleżankom, że nie była nigdy w poważnym związku, ponieważ mężczyźni traktują ją jak "trofeum" i zazwyczaj kończą z nią znajomość po pierwszej wspólnie spędzonej nocy. 

- Seks mi się kojarzy z końcem znajomości, ponieważ za każdym razem, gdy poznawałam kogoś i czy ta znajomość trwała pół roku, czy trzy miesiące, gdy dawałam komuś szansę, żeby został u mnie na noc, to następnego dnia znikał bez słowa. I to mi się zdarzyło trzy razy pod rząd. W związku z tym stwierdziłam, że nie będę się w to bawić. I że nie chcę mężczyzn, związków i bliskości - powiedziała Natalia Janoszek w programie "Królowe przetrwania".

Czy to niebawem się zmieni? Jak donosi portal Show News, Natalia Janoszek ma zostać twarzą nowego programu Polsatu, w którym miałaby szukać miłości. Miałoby to być coś w stylu randkowego show Dody, jednak o całkiem innym tytule. Według informatora portalu Show News, Janoszek miałaby szukać w telewizji idealnego kandydata na narzeczonego. Myślicie, że pomysł zostanie zrealizowany? Przypomnijmy, że Natalia Janoszek ma na swoim koncie współpracę z Polsatem. 33-latka brała udział w Tańcu z Gwiazdami, a także w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo.