Andrzej Grabowski

i

Autor: AKPA

NADCHODZĄ ZMIANY

Andrzej Grabowski odchodzi z Tańca z Gwiazdami. Kto go zastąpi?

2024-01-09 10:28

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Ekipa Tańca z Gwiazdami pomniejszyła się o trzech jurorów. Z programem emitowanym w Telewizji Polsat pożegnał się już Andrzej Piaseczny, Michał Malitowski, a teraz także Andrzej Grabowski. Skąd taka decyzja? Kto zastąpi jurora?

Andrzej Grabowski odchodzi z Tańca z Gwiazdami. Co się stało? Dlaczego nie zobaczymy go w roli jurora? Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami to program, który emitowany jest od 2014 roku na antenie Polsatu. We wcześniejszych latach widzowie mogli oglądać taneczne show w Telewizji TVN, gdzie w jurorów wcielali się Iwona Pavlović, Piotr Galiński, Beata Tyszkiewicz, Zbigniew Wodecki, a w ostatniej, trzynastej edycji Janusz Józefowicz i Jolanta Fraszyńska. Od 14. edycji Taniec z Gwiazdami emitowany jest w Polsacie, gdzie cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Na fotelach jurorskich nadal niezmiennie zasiada Iwona Pavlović, a tuż obok niej można było oglądać między innymi Michała Malitowskiego, Andrzeja Grabowskiego, Andrzeja Piasecznego, Olę Jordan i Beatę Tyszkiewicz.

Świat według Kiepskich. Tak zmieniła się serialowa Jolasia

Nowi jurorzy w Tańcu z Gwiazdami

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, w sumie już 27. edycja Tańca z Gwiazdami. Nie dość, że na parkiecie zobaczymy nowe gwiazdy, to jeszcze okazuje się, że zmiany pojawią się na fotelach jurorskich. Polsat oficjalnie pożegnał trzech z nich - Andrzeja Piasecznego, Michała Malitowskiego i Andrzeja Grabowskiego. Jedyną jurorką, która wciąż nieprzerwanie od pierwszej edycji gości w Tańcu z Gwiazdami jest Iwona Pavlović. Kto zasiądzie obok niej? Póki co Telewizja Polsat nie zdradza szczegółów dotyczących nowej odsłony produkcji. Według doniesień Plotka, na fotelu jurorskim może zasiąść Filip Chajzer, natomiast według portali Wirtualne Media, w gronie kandydatów na jurora pojawiają się też Agnieszka Kaczorowska czy Rafał Maserak, którzy w przeszłości byli tancerzami w Tańcu z Gwiazdami.

ZOBACZ TAKŻE: Taniec z gwiazdami i jego skład są już znane? Na liście zaskakujące nazwiska!