Mam Talent

i

Autor: AKPA Mam Talent

Najsłodsza uczestniczka Mam Talent dostała złoty przycisk! 7-latka wygra program?

2022-09-05 9:28

Najnowsza edycja Mam Talent, rozpoczęła się z przytupem! Na scenie pojawili się wspaniali uczestnicy, którzy pokazali swoje asy w rękawie. W pierwszym odcinku nie obyło się również bez złotego przycisku, który powędrował do uroczej 7-latki. Dziewczynka pokazała swój niesamowity talent i rozczuliła wszystkich. Nagroda główna będzie jej?

Mam Talent to program, który dostarcza niesamowitych emocji i wrażeń. Po wakacjach doczekaliśmy się, kolejnego, tym razem czternastego sezonu show, który już w pierwszym odcinku zachwycił widzów przed telewizorami. Ponownie w jurorskim składzie możemy oglądać trio - Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Janka Klimenta. Zaś za kulisami swoimi żartami rozbawiają wszystkich Marcin Prokop i Michał Kempa. Za nami pierwszy, castingowy odcinek show. Nie obyło się bez zaskoczeń, chwili grozy, ale także wzruszeń! Już w pierwszej odsłonie widzowie byli świadkami złotego przycisku, który Jan Kliment podarował uroczej 7-latce!

ZOBACZ TAKŻE: Pamiętacie Izę z Mam Talent, która ma głos jak Agnieszka Chylińska? Kobieta znów zachwyca!

Sonda
Czy oglądasz najnowszą edycję Mam Talent?

Mam Talent - złoty przycisk w 14. edycji

W pierwszym odcinku Mam Talent na scenie zadziała się magia! Dokonała tego zaledwie 7-letnia Martyna Stawowy, która swoim talentem i urokiem osobistym zachwyciła Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Foremniak i Janka Klimenta. Dziewczynka z niesamowitą odwagą weszła na scenę, przedstawiła się i zaczęła tańczyć. Mistrzowski poziom tańca, ale i urok osobisty Martyny, przekonał do siebie najbardziej Janka Klimenta, który zdecydował się podarować jej złoty przycisk. Zgodnie z zasadami formatu, Martyna Stawowy automatycznie znalazła się w półfinale, który odbędzie się za kilka tygodni na żywo.

- Coś pięknego ta dziewczyna tańczyła przepięknie, zasłużony złoty przycisk

- Jak taki pierwszy biały motylek na łące cudnie. Przodujemy talent. Mega wzruszenie .kochana !!!

- Przepiękny występ!! Zatańczony równo z muzyką i z prawdziwymi emocjami!!! Gratulacje!!! Złoty przycisk bardzo się należał, trzeba motywować dzieci do rozwijania ich pasji!!!

- Wreszcie złoty przycisk w odpowiednim momencie. Mam nadzieję że pozostałe dwa również padną w odpowiednim momencie

Pod występem 7-latki na próżno szukać negatywnych komentarzy. Jeśli chcecie zobaczyć występ Martyny, który zdobył złoty przycisk, musicie odwiedzić profil Mam Talent na Facebooku, ponieważ właśnie tam zostało umieszczone wideo.

ZOBACZ TAKŻE: Spełnij swoje marzenie i nagraj piosenkę z Cleo! Konkurs Startup Music wystartował!

Jak Łyse Konie #1 - FreakyBoys&D-Bomb