Mrozu

i

Autor: AKPA Mrozu

GWIAZDY

Mrozu śpiewał o "Milionach monet". Dziś ma więcej hitów i sukcesów na swoim koncie

2023-12-28 9:30

Kim jest Mrozu? To oczywiście Łukasz Mróz, który od lat daje czadu na polskiej scenie muzycznej. Ile ma lat? Jak wygląda jego życie prywatne? Najważniejsze informacje na temat piosenkarza, znajdziecie w artykule poniżej.

Mrozu - wiek, wzrost, żona, dzieci, życie prywatne, Fryderyki 2023, piosenki, Instagram: takie informacje są poszukiwane przez internautów. Kim jest Mrozu? To oczywiście polski wokalista Łukasz Mróz. Artysta działa w branży muzycznej od 2009 roku, kiedy to wydał debiutancki album studyjny zatytułowany "Miliony monet". Mrozu szybko skradł serca słuchaczy, ale także słuchaczek, które były oczarowane nie tylko jego głosem, ale także urodą. Zanim jednak stał się sławny,w ystępował w młodzieżowych musicalach w Teatrze Lalek we Wrocławiu oraz w Centrum Sztuki Impart. Jest także laureatem konkursu Agnieszki Osieckiej "Bardzo Wielka Woda". Oprócz telewizyjnych koncertów, Mrozu  brał udział w jedenastej edycji show TVN - Taniec z gwiazdami. Był w parze z Anetą Piotrowską i odpadł w trzecim odcinku. Co jeszcze musicie o nim wiedzieć?

ZOBACZ TAKŻE: Iwona Pavlović odejdzie z Tańca z Gwiazdami? Ogromne zmiany nadchodzą!

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Mrozu - wiek, wzrost

Ile lat ma Mrozu? Artysta urodził się 22 lipca 1986 we Wrocławiu, więc jak łatwo można obliczyć skończył 37 lat. Internauci poszukują także informacji ile wzrostu ma Mrozu? Takiej informacji nie znajdziemy w sieci, jednak można domyślać się, że artysta mierzy około 180 cm.

Mrozu - żona, dzieci

Czy Mrozu ma żonę i dzieci? Łukasz Mróz chroni swoje życie prywatne, dlatego nie znajdziemy takich informacji w sieci. W 2020 roku media spekulowały, że spotyka się on z niejaką modelką Monika Partyka, jednak nie wiemy czy były to tylko plotki, czy coś było na rzeczy. 

Mrozu - życie prywatne

Jak już wspominaliśmy wyżej, Mrozu niesamowicie dba o swoje życie prywatne. Wiemy jedynie, że jest absolwentem Zespołu Szkół nr 6 im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu, a także to, że uczęszczał do klasy o profilu teatralnym, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności wokalne. Mrozu studiował fizjoterapię w Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu.

Mrozu - Fryderyki 2023

Mrozu podczas Fryderyków 2023 po prostu triumfował! Artysta był nominowany w pięciu kategoriach: album roku pop, utwór roku, artysta roku, producent, team autorski roku i co ciekawe, za wszystkie nominacje zgarnął prestiżowe statuetki Fryderyka 2023.

Mrozu - piosenki

Jakie piosenki ma na swoim koncie Mrozu? Słuchacze uwielbiają jego hity takie jak "Miliony monet" i "Złoto". Do jego twórczości należą także numery takie jak:

  • Nic do stracenia
  • Aura
  • Jak nie my to kto?
  • Napad
  • 1000 metrów nad ziemią
  • Globalnie
  • Rollercoaster

Mrozu - Instagram

Mrozu jest aktywny na Instagramie. Znajdziecie go bez problemu wpisując w wyszukiwarkę jego pseudonim lub nick @mrozu_.

Sonda
Która piosenka Mroza podoba ci się najbardziej?