KANDYDATKI

Miss Supranational 2023 - KANDYDATKI. Kto walczy o koronę najpiękniejszej?

2023-07-14 17:34

Konkurs piękności Miss Supranational 2023 już w najbliższy piątek 14 lipca. Tego wieczoru o miano najpiękniejszej, walczyć będzie siedemdziesiąt kobiet z całego świata. Polskę reprezentuje Miss Polski 2023 - Aleksandra Klepaczka. Poznajcie wszystkie kandydatki w naszej galerii.

Już w piątek 14 lipca sześćdziesiąt pięć olśniewających dziewczyn z całego świata będzie walczyć o prestiżowy tytuł Miss Supranational podczas 14. edycji jednego z najpopularniejszych międzynarodowych konkursów piękności. Polskę reprezentuje Aleksandra Klepaczka, która rok temu otrzymała tytuł Miss Polski 2022. W roli prowadzących prestiżowe wydarzenie zobaczymy duet: modelka, konferansjerka i prezenterka Jo Ann Strauss oraz Martin Fitch, reprezentant Polski na Eurowizję 2010 i finalista programu The Four. Bitwa o sławę. Wyborom najpiękniejszej kobiety świata będą towarzyszyły także artyści: Shontelle, znana z przeboju „Impossible” oraz Sara James i Gromee z Sarą Chmiel. W jury konkursu zasiądą: Lalela Mswane - Miss Supranational 2022, Luis Galvez Blanco - Mister Supranational 2022, Marcelina Zawadzka oraz Srinidhi Ramesh Shetty - indyjska aktorka, modelka i Miss Supranational 2016.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego 15 lipca nie ma konkursu Mister Supranational 2023? Znamy powód!

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Miss Supranational 2023 - KANDYDATKI

Jak wyglądają kandydatki na Miss Supranational 2023? W konkursie piękności, który odbywa się w piątek 14 lipca, bierze udział siedemdziesiąt olśniewających dziewczyn z całego świata. Polskę reprezentuje Aleksandra Klepaczka, Miss Polski 2022. Zdjęcia kandydatek możecie zobaczyć w specjalnej galerii na górze tego artykułu.

ZOBACZ TAKŻE: Miss Polski 2023 - DATA, GODZINA, KANDYDATKI. Kiedy są wybory Miss Polski?

Sonda
Czy uważasz, że wybory miss są ustawiane?