Minialbum ARKADIUSZA RetroSpekcja - cofnijmy się w czasie do relacji w realu

i

Autor: materiały prasowe Minialbum ARKADIUSZA "RetroSpekcja" - cofnijmy się w czasie do relacji w realu

Minialbum ARKADIUSZA "RetroSpekcja" - cofnijmy się w czasie do relacji w realu

2023-03-23 15:59

"RetroSpekcja" to debiutancki minialbum ARKADIUSZA stworzony we współpracy z Mateuszem Krautwurstem i SWIERNALISEM. Nowoczesne brzmienia, niebanalne teksty i sam image Artysty prowadzą do swoistego zderzenia dwóch światów - współczesnego i retro.

RetroSpekcja to debiutancki minialbum ARKADIUSZA stworzony we współpracy z Mateuszem Krautwurstem i SWIERNALISEM. Nowoczesne brzmienia, niebanalne teksty i sam image Artysty prowadzą do swoistego zderzenia dwóch światów - współczesnego i retro. Podczas gdy zatapiamy się coraz bardziej w świecie smartfonów i mnożących się jak grzyby po deszczu aplikacjach, u progu nowej wirtualnej rzeczywistości metaverse, poziom ludzkiej samotności osiąga swoje apogeum. Jak z tego wybrnąć? Jak stać się off-line? Między innymi na te pytania stara się odpowiedzieć ARKADIUSZ swoim debiutanckim materiałem. 

- Bacznie obserwując otaczającą nas codzienność, postanowiłem ubrać się w kostium z lat 20-stych, zebrać muzyków, tancerzy i stworzyć płytę na miarę współczesnego … pop-u! Album nasycony nowoczesnymi brzmieniami, teledyski nawiązujące do stylu retro oraz teksty z przesłaniem: wróćmy do relacji w realu, dbajmy o nie i nie dajmy się całkiem zdigitalizować. Zapraszam do wspólnej RetroSpekcji – mówi o swoim krążku ARKADIUSZ.

Szybkie pytania - Mateusz Ziółko

Kim jest ARKADIUSZ?

ARKADIUSZ (Arkadiusz Borzdyński) - 29-letni wokalista z Warszawy, finalista programu „Szansa Na Sukces”, aktor, choreograf, tancerz i wirtuoz pianina. Występował w takich musicalach jak „Gorączka Sobotniej Nocy” w Teatrze Muzycznym w Gdyni, „Jesus Christ Superstar” w Teatrze Rampa w Warszawie, „Pretty Woman” w Teatrze Muzycznym w Łodzi czy „West Side Story” w Operze i Filharmonii Podlaskiej.