Michał Wiśniewski

i

Autor: AKPA Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski wybrał nietypowe imię dla szóstego dziecka. Fani są w szoku!

2023-02-28 9:59

Michał Wiśniewski niebawem po raz szósty zostanie ojcem. Wokalista pochwalił się zdjęciem w mediach społęcznościowych, na którym jego żona w błogosławionym stanie po prostu promienieje. To jednak nie koniec! Para pochwaliła się także imionami, które wybrali dla swojego maleństwa. Są oryginalne i nie da się ukryć, że mocno zszokowały internautów.

Michał Wiśniewski to barwna postać polskiego show-biznesu. Wokalista zdobył ogromną popularność, jako lider zespołu Ich troje. Dodatkowo przez lata był obiektem zainteresowania mediów, a wszystko ze względu na jego bujne życie uczuciowe. Artysta w swoim "miłosnym dorobku" ma aż pięć żon. Pierwszą w latach 1996-2001 była Magdą Femme, drugą od 2002 do 2006 roku Mandaryna, trzecią w latach 2006-2011 Anna Świątczak, natomiast czwartą od 30 czerwca 2012 Dominika Tajner, która rozwiodła się z artystą w 2019 roku. Piątą i obecną żoną Michała Wiśniewskiego od 2020 roku jest Pola Wiśniewska, która razem ze swoim mężem spodziewa się dziecka. Para wybrała już oryginalne imiona, które mocno zaskoczyły internautów!

ZOBACZ TAKŻE: Umięśniony Dawid Kwiatkowski zachwycił swoje fanki. Ciężko oderwać od niego wzrok!

Szybkie Pytania - Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski po raz szósty zostanie ojcem

Michał Wiśniewski ma pięcioro dzieci, a kolejne jest w drodze. Artysta razem z Mandaryną doczekał się Xaviera i Fabienne, Etiennette i Vivienne z Anną Świątczak, a także Falco Amadeusa z obecną żoną Polą. Teraz Michał Wiśniewski pokazał ciężarną żonę i zdradził imiona ich kolejnego dziecka, które wybrali.

- Razem z @wisniewska_pola nie możemy się doczekać 👦🍒♥️ Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia!

Imię Vincent cieszy się w ostatnim czasie popularnością, w końcu tak też swojego synka nazwała aktorka Joanna Opozda. Inaczej jest z imieniem Cloë, które wywołało szok wśród internautów.

- Team Vincent, Cloe to dziewczyńskie imię :)

- A Cloe to nie jest imię dla dziewczynki 🤔🤔?? Vincent 👏👏

- Musi być Vincent bo Cloë to bardziej dla dziewczynki my mamy Collin-Noel bo tez niemoglismy się porozumieć 🤣😉

Wybierając takie imię, gwiazdor chyba chciałby żeby na świecie pojawiła się jego kolejna córeczka. Parze życzymy wszystkiego dobrego! :)

Sonda
Słuchasz muzyki Michała Wiśniewskiego?