Michael Jackson

i

Autor: AKPA Michael Jackson

SZOKUJĄCE

Michael Jackson żyje i ma się dobrze?! To nagranie mocno szokuje!

2023-09-20 14:13

Cały czas krążą pogłoski, że Michael Jackson żyje, a jego śmierć została po prostu upozorowana. Czy faktycznie tak jest? Nagranie, które krąży po sieci mocno szokuje i wprawia internautów w osłupienie. Czy to naprawdę on?!

Teorie na temat tego, że Michael Jackson żyje pojawiają się co jakiś czas w sieci i wpędzają w zakłopotanie niejedną osobę. Powód jest banalny, a mianowicie pojawiające się filmiki, które sprawiają że wiele osób zastanawia się, czy amerykański piosenkarz kilkanaście lat temu faktycznie upozorował swoją śmierć. Przypomnijmy, że król popu i jeden z najwybitniejszych artystów na świecie, zmarł 25 czerwca 2009 roku w wieku 50 lat. Jackson stracił przytomność w domu i upadł, a gdy przybyło pogotowie nie oddychał i wykazywał objawy ataku serca. Następnie muzyk został przetransportowany do Uniwersytetu Kalifornijskiego i tam nie zdołano go obudzić ze śpiączki, a zgon nastąpił w czwartek 25 czerwca 2009 roku kilka minut przed północą czasu polskiego.

Michał Wiśniewski - „StartUp Music? Rewelacja!”

Michael Jackson żyje - sobowtór Jacksona

W pierwszych godzinach po śmierci Jacksona nie podano, jakie mogły być przyczyny jego nagłej choroby. Od tamtej pory co jakiś czas w sieci pojawiają się przeróżne spekulacje na temat tego, że artysta żyje tylko się ukrywa. Dowodami na to mają być przeróżne nagrania, na których widać sobowtóry muzyka lub zdjęcia, na przykład to na którym fani ujrzeli go na zdjęciu jego córki. Teraz wszyscy przecierają oczy ze zdumienia, bo na TikToku viralem stał się filmik na którym mężczyzna przypominający Michaela Jacksona tańczy niczym król popu!

- Wiedziałam, że żyje!

- on żyje!

- Moja teoria spiskowa to, że typ się kreuje na Michaela w necie ze niby operacje miał żeby tak wygadać, a tak naprawdę to sam Michael 😏😜

Okazuje się, że tak naprawdę jest to Fabio Jackson, który słynie z tego, że jest sobowtórem prawdziwego, nieżyjącego już Michaela Jacksona. Nie wiadomo, czy Jackson to prawdziwe nazwisko Fabio, czy jedynie pseudonim, ale podobieństwo do króla popu jest naprawdę szokujące i mrozi krew w żyłach! Nic dziwnego, że po obejrzeniu jego filmików na TikToku rodzą się kolejne nowe teorie spiskowe, że Michael Jackson jednak żyje.

Sonda
Czy Twoim zdaniem Michael Jackson żyje?