Messenger - jak odczytać wiadomość bez jej wyświetlania? To banalnie proste [INSTRUKCJA]

i

Autor: canva.com Messenger - jak odczytać wiadomość bez jej wyświetlania? To banalnie proste [INSTRUKCJA]

Messenger - jak odczytać wiadomość bez jej wyświetlania? To banalnie proste! [INSTRUKCJA]

2022-04-27 12:20

Jak odczytać wiadomość na Messengerze, by znajomy się o tym nie dowiedział? Istnieje kilka sposobów, a raczej trików, które pomogą wam w momencie, gdy nie chcecie odczytywać tego, co napisał wasz znajomy. Najpopularniejszym jest nie wątpliwie ten związany z włączeniem trybu samolotowego, ale nie tylko! Przekonajcie się i sprawdźcie sami już teraz.

Spis treści

  1. Messenger - jak przeczytać wiadomość bez jej wyświetlania?

Messenger - jak przeczytać wiadomość bez jej wyświetlania? Zastanawiacie się, jak otworzyć wiadomość na Messengerze, by znajomy nie zauważył? Otóż istnieje bardzo prosty sposób, który z pewnością wielokrotnie wykorzystacie. Podrzucamy go, bo doskonale wiemy, że czasami możecie nie mieć ochoty od razu odpisywać drugiej osobie. Mimo to słysząc dźwięk komunikatora jesteście ciekawi, kto i przede wszystkim, co napisał wasz znajomy. Oczywiście, krótkie wiadomości można przeczytać na pasku z powiadomieniami w swoim telefonie. Często jednak wiadomość jest tak długa lub jest ich tak dużo, że nie wyświetla się w całości, a wy wciąż chcecie dowiedzieć się, jak brzmi cała treść, a jednocześnie nie chcecie, by znajomy się o tym dowiedział. To banalnie proste!

Ban na Messengerze dla TYCH użytkowników. Kiedy i kto zostanie zablokowany?

Zapomniane polskie hity. Kiedyś słuchał ich każdy

Messenger - jak przeczytać wiadomość bez jej wyświetlania?

Sposobów na to, by znajomy nie widział, że przeczytaliśmy rozmowę jest kilka. Zdecydowanie najpopularniejszym jest ten związany z wyłączeniem danych komórkowych, a raczej włączeniem trybu samolotowego. Zróbcie to, a następnie wejdźcie na Messengera i sprawdźcie, co napisał znajomy. Następnie wyjdźcie całkowicie z komunikatora i wyłączcie tryb samolotowy. Wasz znajomy nie będzie mieć pojęcia, że odczytaliście już wiadomość.

Innym sposobem na to, by odczytać wiadomość bez pokazywania tego jest aplikacja Unseen. Działa ona na telefony z systemem Android, a daje możliwość "niewidzialności" chociażby na Facebooku. Jest jeszcze jeden sposób, ale działa on na telefonach z systemem iOS. Wystarczy wejść do aplikacji, przytrzymać palec na nieodczytanej wiadomości, a po chwili wyświetli się podgląd konwersacji. W tym przypadku również rozmówca nie dowie się, że odczytaliście wiadomość. Dokładne działanie tego sposobu znajdziecie pod quizem.

QUIZ Czy jesteś uzależniony od Facebooka? Wynik może szokować

Pytanie 1 z 10
Pierwsze nad czym zastanawiasz się rano po przebudzeniu to:

Na szczęście Albert z ESKI wkręca nie na Messengerze, tylko przez telefon. Ale nie czujcie się zbyt pewni siebie... :)

Posłuchajcie najnowszych odcinków WKRĘTARKI!

Listen to "Trep" on Spreaker. Źródło: Messenger - jak odczytać wiadomość bez jej wyświetlania? To banalnie proste! [INSTRUKCJA]