TROCHĘ ŚMIECHU

Memy na Tłusty czwartek - śmieszne zdjęcia i obrazki. Pękniesz ze śmiechu!

2024-02-08 8:18

8 lutego 2024 to najsłodsza data w kalendarzu. Właśnie w ten dzień wypada Tłusty czwartek, podczas którego mało kto liczy kalorie. Polacy objadają się pączkami, faworkami, eklerami i innymi słodkościami. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was najśmieszniejsze memy z okazji Tłustego czwartku.

Tłusty czwartek - memy, śmieszne obrazki rozśmieszą każdego! Najsłodszy dzień w roku wypada 8 lutego. Właśnie wtedy jest Tłusty czwartek, który jest dniem rozpusty i łakomstwa. Mało kto liczy kalorie, tylko cieszy się z zajadania słodkich wypieków. Tego dnia w cukierniach, sklepach i piekarniach rządzą pączki z przeróżnym nadzieniem. Nie można również zapomnieć o faworkach posypanych cukrem pudrem, oponkach, a także eklerkach z bitą śmietaną. Tłusty czwartek to także okazja do dobrego humoru poprzez memy! Dzięki śmiesznym obrazkom możemy poprawić sobie humor i pośmiać się z kreatywności internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Przepis na pączki Magdy Gessler. Zrób je w domu, a nie pożałujesz!

Z KTÓRĄ GWIAZDĄ CHCESZ IŚĆ NA RANDKĘ! | WYWIADEX Radio ESKA

Tłusty czwartek obrazki śmieszne, MEMY

W Tłusty czwartek nie odmawiamy sobie pączków, ale także dobrego humoru! Specjalnie dla Was zebraliśmy najlepsze memy z okazji Tłustego Czwartku. Obejrzyjcie naszą galerie poniżej - dobra zabawa gwarantowana!

ZOBACZ TAKŻE: Jakim pączkiem jesteś? QUIZ na Tłusty Czwartek prawdę Ci powie