Mateusz Ciawłowski

i

Autor: materiały prasowe

NOWOŚCI MUZYCZNE 2024

Mateusz Ciawłowski prezentuje muzyczną nowość. "Wszystko minie" to numer o potrzebie wsparcia i nadziei

2024-06-25 13:11

„Wszystko Minie” to po wydanym na początku roku utworze "Wystawa", drugi singiel Mateusza Ciawłowskiego, promujący jego nadchodzący debiutancki album. Artysta samodzielnie skomponował muzykę i napisał tekst, a za produkcję odpowiedzialny jest Wojciech Stekla ze Studio Sonigma.

"Wszystko Minie" to piosenka o potrzebie wsparcia i nadziei w trudnych chwilach. Dotyka ludzkich emocji i dedykowana jest każdemu, kto potrzebuje odnalezienia osoby, która wysłucha naszych trosk, doda otuchy i uśmiechu w życiu. Owa postać może kojarzyć się ze snem, który pragniemy zamienić w rzeczywistość. Inspiruje do wytrwania w trudnościach i przekazuje nadzieję na lepsze jutro. Artysta zapowiada, że to nie jest jego ostatnie “słowo” w tym roku.

- Wypłynęło to ze mnie dość szybko i łatwo na fali wielu zmian, które zachodziły w moim życiu w ostatnim czasie. Jest to kolejny utwór, który ukazuje moją muzyczną przemianę i drogę, którą pokonuję jako artysta. Dojrzałem emocjonalnie i stawiam sobie dużo ambitniejsze cele, zwłaszcza te muzyczne. W tym roku chcę cieszyć moich fanów regularnymi premierami utworów. 

Singiel nawiązuje do krętej drogi, którą Mateusz pokonywał codziennie przez ostatnich kilka lat, by walczyć o realizację swoich muzycznych marzeń.

- Prowadzę swoją karierę w taki sposób, by każdy mój ruch zadowalał moje ambicje i cieszył moich odbiorców, lecz nie zawsze byłem w stanie realizować swoje założenia, tak jakbym tego oczekiwał. W ostatnim czasie to się zmieniło i wiem, że teraz jestem gotowy, by zaskoczyć słuchaczy autorskim materiałem, który tworzę i gromadzę od lat. To właściwy czas by mógł w końcu ujrzeć światło dzienne. Puentą utworu jest sam tytuł “Wszystko Minie”. Pozornie trudna droga mojej działalności w internecie wzmocniła mnie w dążeniu do celu i dała wiarę w to, że moje działania przyniosą sukces. Wierzę, że ta słowna historia znajdzie odzwierciedlenie w historiach wielu słuchaczy. Każdy chciałby mieć osobę, która go “wysłucha, wesprze i sprawi uśmiech na twarzy”. Postawa takiej osoby może mocno kojarzyć się z motywem snów, w których często przejawiają się wydarzenia, które chcielibyśmy, by były naszą rzeczywistością – podsumowuje Mateusz.

Kim jest Mateusz Ciawłowski?

Mateusz Ciawłowski to pochodzący z Gorzowa Wielkopolskiego 24-letni wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów. Znany jest przede wszystkim ze swojej blisko 10-letniej działalności na platformie YouTube (413 tys. subskrypcji kanału), dzięki której zainteresował swoją osobą setki tysięcy internautów. Szeroką popularność zapewniła mu autorska seria „Piosenek z tekstów…” mamy, taty, babci czy nauczycieli (łącznie ponad 14,5 mln wyświetleń), obecność w aplikacji TikTok (506 tys. obserwujących) i główna rola (Kuby) w kinowej produkcji „#Jestem M. Misfit”. Jego autorskie utwory odtworzono we wszystkich serwisach streamingowych ponad 2,7 mln razy. 

Krzysztof Cugowski kiedyś i dziś. Tak na przestrzeni lat zmienił się lider Budki Suflera