Masters i Skalar US

i

Autor: screen z YouTube/MASTERS Masters i Skalar US

Masters i Skalar US wracają do starych dobrych czasów! Wszystko przez numer A My Jeszcze Mamy Czas

2022-06-20 15:54

Masters nie zatrzymuje się ani na chwilę, dlatego od kilku dni w sieci szaleje jego muzyczna nowość. Mowa o numerze A My Jeszcze Mamy Czas, w którym gościnnie słyszymy legendę muzyki disco polo - zespół Skalar US. Panowie znakomitymi rytmami i słowami, wzbudzili we wszystkich zachwyt i przypomnieli o starych, dobrych czasach. Sprawdźcie szczegóły!

Stworzyć hit w zaledwie chwilę, potrafi właśnie Masters! To wokalista, który gdy tylko pokaże światu muzyczne nowości, mierzy się z samymi pozytywnymi komentarzami. Było tak z piosenką Ze Mną Tańcz, która notuje ponad 3 mln odsłon na samym YouTube, czy też singlem Nocy Mało, który osiągnął ponad 34 mln wyświetleń! Nie można również zapomnieć o najświeższych kawałkach, które również zbliżają się do miliona, a mowa o wakacyjnym numerze W Stronę Słońca, czy też romantycznej odsłonie Czy Te Oczy Mogą Kłamać. To jednak nie koniec! Masters lubi rozpieszczać swoich fanów, dlatego na kolejną muzyczną perełkę nie pozwolił im długo czekać. Lider grupy Masters - Paweł Jasionowski i Irek Perkowski z zespołu Skalar US połączyli siły i wyszedł z tego kawałek w stylu, który w ostatnim czasie podbija branżę disco polo!

Masters (Szybkie Pytania)

Masters i Skalar US - A My Jeszcze Mamy Czas

Muzyka w stylu lat '90 powróciła do łask, dlatego Masters i Skalar US stworzyli w tym klimacie muzyczną nowość. Mowa o piosence A My Jeszcze Mamy Czas, która miała swoją premierę w piątek 17 czerwca 2022 roku. Panowie zaprezentowali światu kawałek w stylu lat '90 i... oczarowali wszystkich! Już po kilku minutach od pojawienia się oficjalnego teledysku, w sieci zaczęły pojawiać się pozytywne komentarze, a w dodatku określenia nowości, jako prawdziwego, wakacyjnego hitu.

- Jakie to jest piękne, cieszy mnie, że disco polo wraca na dawne tory, a w takim wykonaniu aż miło się słucha, wspomnień czar ?

- Nic nie chce mówić, ale wyczuwam hita! Brawo Masters, Brawo Skalar US!

- To niesamowite, że lata mijają a MASTERS z każdą kolejną produkcją uzależnia jeszcze bardziej ?! Świetny teledysk ?! Rewelacyjna piosenka ?! Perfekcyjne zestawienie głosów ?... taaaak to będzie HIT tego lata i nie tylko ?

- Aleeeż to płynie! ? Dzięki takim numerom chciałoby się powrócić do tamtych lat! ? Świetna robota Panowie! ?????? Wszystko co wychodzi z pod Twojej ręki Paweł, to same sztosy! ??? W ogóle inna liga kolego! ???????? Muzyczne pozdrowionka! ????

Jak widać słuchacze są zachwyceni muzyczną nowością od Mastersa i zespołu Skalar US. Poniżej możecie posłuchać piosenki A My Jeszcze Mamy Czas, a także zobaczyć fantastyczny teledysk od którego ciężko oderwać wzrok!

Sonda
Lubisz słuchać disco polo?
Listen to "Masters - SzybkiePytania! Zaprasza Paweł Wiszniewski" on Spreaker.