Marcin Miller

i

Autor: AKPA Marcin Miller

Marcin Miller zaatakowany przez hejtera. Padły MOCNE słowa

2022-10-25 9:48

Marcin Miller z grupy Boys znowu musi mierzyć się z hejtem. Tym razem został zaatakowany przez jednego z użytkowników mediów społecznościowych i postanowił wejść z nim w konwersację. Padły mocne słowa. Czy Marcin Miller jest w niebezpieczeństwie?

Marcin Miller to niekwestionowana gwiazda disco polo. To on kojarzony jest z tym nurtem muzycznym, dlatego nic dziwnego, że jego popularność jest ogromna! Niestety jako osoba publiczna często musi mierzyć się z negatywnymi komentarzami i opiniami nie tylko na swój temat, ale także na temat muzyki, którą wykonuje. Jeszcze nie tak dawno otrzymał poważną wiadomość mailową i mimo iż spotkał się ze strasznymi oszczerstwami na swój temat, to chciał ratować autora listu, który był w poważnym niebezpieczeństwie i mogło dojść nawet do odebrania sobie życia! Tym razem nie jest już tak groźnie, jak było to z poprzednią sprawą, jednak Marcin Miller znowu stał się ofiarą kolejnego hejtera.

Krystian Pudzianowski po ciężkiej operacji. Teraz jego życie wygląda całkiem inaczej

Jak łyse konie - Marcin Miller i Luka Rosi

Marcin Miller ofiarą hejtera

Każdy z nas jest tylko człowiekiem. Ma uczucia i nawet jeśli jego charakter jest silny, coś może go po prostu złamać. Marcin Miller jako osoba publiczna często mierzy się z negatywnymi komentarzami na swój temat. Tym razem dotknęło go to znowu w mediach społecznościowych gdzie jeden z użytkowników obraził go słowami "gwiazda odpustowa i tvp". Wokalista disco polo nie przeszedł obok tego obojętnie i odpowiedział na brzydkie słowa z kulturą życząc autorowi wszystkiego dobrego. Jak można zauważyć słowa Marcina Millera wzburzyły hejtera, który znowu go zaatakował:

- nie znosze dupolizów a branie kazy z tvp to okradanie dzieci którym brak na leki a 2 mlrd.ida na takich pseudo artystow (pisownia oryginalna).

Marcin Miller ponownie pożyczył autorowi komentarza dużo zdrowia dla jego rodziny. Niestety na kolejny niemiły komentarz nie trzeba było długo czekać. Kolejny hejter nazwał artystę disco polo "pajacem", co wyraźnie jest obraźliwe. Artysta disco polo nie przeszedł obok tego obojętnie i udostępnił screeny niemiłych komentarzy w swoich mediach społecznościowych. Fani mocno go w tym wspierają i cieszą się, że ich idol Marcin Miller tak do tego podchodzi.

- Nie ma co się przejmować pajacami co niby twierdzą że disco polo jest be a na weselach śpiewają i tańczą ich miejsce jest w cyrku niech tam występują jako małpy za piłeczka ?

- Najlepsi to tacy nie lubię disco polo to shit, nie słucham a jak wypija to i śpiewają , tańcują , słowa znają , miłośnicy się robią

- Niektórzy ludzie z zazdrości potrafią głupoty robić

Sonda
Słuchasz disco polo?