Skolim i jego młodsza wersja

i

Autor: AKPA, screen z TikTok/@xxkarooolciaxx

HIT INTERNETU

Młodsza wersja Skolima wymiata. Ten chłopak ma ruchy jak król latino!

2023-11-09 15:25

Mało kto może pochwalić się takimi osiągnięciami i taką społecznością, która co chwile wspiera swojego idola. Mowa o Konradzie Skolimowskim, który otacza się wiernymi fanami w każdym wieku! Jednym z nich jest nastolatek, który prawie 1:1 potrafi odtworzyć kocie ruchy artysty. Filmiki z jego popisami są hitem na TikToku. Musicie to zobaczyć!

Skolim jest bezapelacyjnym królem latino, który w szybkim tempie skradł scenę disco. Wszystko zaczęło się od jego piosenki "Wyglądasz idealnie", która miała swoją premierę 19 maja 2022 roku. Numer błyskawicznie wbił się na kartę YouTube na czasie i zanotował ogromne wyświetlenia. Dziś bije rekordy, ponieważ w półtora roku od premiery zdążył wygenerować ponad 161 mln odsłon! Co ciekawe, nie była to pierwsza piosenka jaką opublikował Skolim w sieci, ale bezapelacyjnie była początkiem jego niesamowitej kariery w branży. Chwilę po sukcesie numeru "Wyglądasz idealnie" pojawiały się co chwile nowe piosenki. "Kiss me baby", "Nie dzwoń do mnie mała", "Temperatura", "Ona mi dała", czy też najnowsza piosenka "Palermo".

ZOBACZ TAKŻE: Tak wyglądał Skolim jako dziecko. Urocze zdjęcie rozczuliło fanów

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Młodsza wersja Skolima wymiata na TikToku

Skolim ma nie tylko osobowość i swój własny styl, ale także charyzmę na scenie, która mogłoby się wydawać jest nie do podrobienia. Okazuje się jednak, że jest ktoś kto potrafi odtworzyć kocie ruchy artysty prawie 1:1 i co ciekawe, wygląda jak jego młodszy brat. Mowa o nastoletnim chłopaku z TikToka, który zachwycił internautów nie tylko tańcem ala Skolim, ale także i śpiewaniem kawałków artysty:

- mały to jeszcze karierę zrobi

- Mały Skolim

- jaki piękny młody skolim

- młody wymiata!

Jakby tego było mało, nastoletni fan Skolima wystąpił z nim na jednej scenie, gdzie zaśpiewali wspólnie kawałek "Ona mi dała", a także spotkał się z nim poza sceną prosząc o zdjęcie i autograf. Myślicie, że Skolim powinien bać się takiej konkurencji? Ten chłopak ma smykałkę - zobaczcie to sami!