Maja Kapłon

i

Autor: materiały prasowe, fot. Gelb Czap

NOWOŚCI MUZYCZNE 2024

Maja Kapłon zdradza swoje pikantne wnętrze. W nowym kawałku porusza wiele ważnych kwestii

2024-04-25 14:57

Pamiętacie Maję Kapłon, która była w The Voice of Poland? Artystka powróciła z nowością, która mówi o wielu ważnych tematach. W kawałku "Hot Town Girl" zdradza nie tylko pikantne wnętrze, ale też to co czuje.

Maja Kapłon w nowym singlu Hot Town Girl pierwszy raz odsłania swoje pikantne wnętrze. Utwór porusza kwestie radzenia sobie z opinią publiczną i podejmuje temat tego, co ludzie widzą w social mediach i jak często może być to mylnie interpretowane. Opowiada, co w głębi serca skrywa artystka, a przy tym, jakim człowiekiem jest dla swoich bliskich. Często ludzie żyją w bańce pragnienia sprostania wymaganiom innych, zapominając o tym, co najważniejsze dla nich samych - czego tak naprawdę potrzebują. 

Zatem czego pragnie Maja dla siebie i innych? Zdrowych relacji, akceptacji i wolności oraz zaprzestania oceniania przez pryzmat liczb na Instagramie czy posiadanych dóbr materialnych. W utworze podkreśla, że liczą się dla niej relacje, które są oparte na zaufaniu, bezpieczeństwie i wzajemnym poznaniu się - bez pochopnych opinii. Okazuje się zatem, że dla niej Hot Town Girl to gorąca, temperamentna romantyczka, która marzy, aby świat liczb, stał się światem dobra i ciepłych emocji.

Michał Szpak ponownie debiutuje. Mówi o swoim udziale w "The Voice of Poland"!

Maja Kapłon - kim jest?

Maja Kapłon to uczestniczka ósmej edycji "The Voice of Poland", która będąc pod skrzydłami Marii Sadowskiej dotarła do samego finału show. Niestety iż była faworytką widzów do nagrody głównej i stała u progu kariery, to musiała z niej zrezygnować ze względu na poważne problemy zdrowotne. Maja od urodzenia borykała się ze skoliozą i w swoim życiu przeszła kilkanaście operacji. Osiemnasta miała być jej ostatnią, jednak w 2019 roku dowiedziała się, że pręt wspierający jej kręgosłup jest złamany, dlatego ponownie musiała położyć się na stół operacyjny, tym razem w Stanach Zjednoczonych. Na szczęście leczenie zakończyło się pozytywnie, a Maja Kapłon nagrywa nowości dla swoich fanów.