Magdalena Narożna

i

Autor: akpa

DISCO POLO

Magdalena Narożna zniknęła z sieci. Zaniepokojeni fani dopytują "co się stało?"

2023-09-27 10:40

Magdalena Narożna jak na gwiazdę przystało jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W ostatnim czasie ograniczyła publikowanie relacji i zdjęć, co dało do myślenia jej fanom. Ci od razu zaczęli zastanawiać się "co się stało" i zasypywać gwiazdę komentarzami i wiadomościami prywatnymi. Królowa disco polo w końcu odpowiedziała.

Magdalena Narożna śmiało może nazywać się królową disco polo. Jest jedyną piosenkarką w branży, która od lat utrzymuje się ze swoją popularnością. Piosenki jej zespołu Piękni i Młodzi znają wszyscy i wciąż uwielbiają, nawet pomimo lekkiego rozpadu grupy. Przypomnijmy, że na przełomie 2019/2020 roku wszystko się zmieniło. W wyniku głośnej kłótni z grupy odszedł były mąż artystki Dawid Narożny, a jego miejsce zajął Daniel Wilczewski. Od jakiegoś czasu liderka zespołu Piękni i Młodzi jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam pokazuje fanom nie tylko kulisy pracy, ale w dużej mierze swoją przemianę, której efekty powalają na kolana. Artystka sporo schudła, a dzięki treningom, zbilansowanej diecie i 10-kilometrowym spacerom, jej sylwetka wygląda wyśmienicie!

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna pokazała czym zajmuje się jej córka. Jest z niej bardzo dumna!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Fani martwią się o Magdalenę Narożną. Dlaczego zniknęła?

Gwiazda disco polo utrzymuje ze swoimi fanami bliskie relacje, co szczególnie widoczne jest w jej social mediach. Niestety w ostatnich dniach, jej konto na Instagramie nieco ucichło. Co się stało? Zaczęli dopytywać się zaniepokojeni fani Magdaleny Narożnej. Wokalistka zabrała głos w tej sprawie i szybko uspokoiła swoich wielbicieli:

- Dziękuje , że się o mnie martwicie to bardzo miłe i bardzo to doceniam. Jesteśmy w trakcie urlopu, każdy spędza go w rożny sposób, ja odpoczywam od telefonu i po raz kolejny robię coś dla siebie.

Fani Magdaleny Narożnej odetchnęli z ulgą. Okazało się, że gwiazda disco polo odpoczywa od koncertowania i tworzenia nowości najprawdopodobniej na Islandii. Dodatkowo zrobiła sobie reset od telefonu i internetu, otaczając się naturą. Co ciekawe, już w piątek 29 września 2023 roku premierę będzie miała najnowsza piosenka grupy Piękni i Młodzi. Mowa o kawałku "Drama", do którego pojawi się również oficjalny teledysk na YouTubie. Premiera została zapowiedziana na godzinę 17:00. My już nie możemy się doczekać, a Wy?

Listen on Spreaker.