Magdalena Narożna

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Magdalena Narożna

GWIAZDY

Magdalena Narożna - wiek, w ciąży, dzieci, partner, wzrost, nazwisko panieńskie, Instagram

2023-11-22 8:52

Kim jest Magdalena Narożna? To wokalistka zespołu Piękni i Młodzi, która czaruje publiczność swoim głosem. Jak rozpoczęła się jej kariera? Jakie sukcesy ma na swoim koncie? Najważniejsze informacje na temat kariery artystki, a także jej życia prywatnego, znajdziecie w artykule poniżej.

Magdalena Narożna - wiek, w ciąży, dzieci, partner, wzrost, nazwisko panieńskie, Instagram - takie frazy są najczęściej wyszukiwane przez internautów. Kim jest Magdalena Narożna? To uwielbiana przez wiele osób wokalistka disco polo, która rozwija swoją karierę w zespole Piękni i Młodzi. Mimo iż z wykształcenia jest higienistką stomatologiczną, to jednak muzyką interesuje się od dziecka, a od wielu lat osiąga spektakularne sukcesy w tym kierunku. Mało kto wie, że jako nastolatka zaczynała od występów na weselach w ramach zespołu Magda Band. Piękni i Młodzi powstali natomiast w 2012 roku, z pomysłu nie tylko Magdaleny, ale także jej ówczesnego męża Dawida Narożnego i Daniela Wilczewskiego. Co jeszcze musicie o niej wiedzieć?

Magdalena Narożna - wiek, wzrost

Ile lat ma Magda Narożna? Artystka pochodzi z okolic Łomży. Urodziła się dokładnie 22 listopada 1988 roku, a jak łatwo można obliczyć w 2023 roku skończyła 35 lat. Ile wzrostu ma Magdalena Narożna? To żadna tajemnica. Artystka należy do grona wysokich kobiet i mierzy około 173 cm wzrostu.

Magdalena Narożna - mąż, partner

Czy Magda Narożna ma męża? Kim jest wybranek jej serca? Wokalistka z Pięknych i Młodych była żoną Dawida Narożnego przez 7 lat. Małżeństwo rozwiodło się w 2019 roku. Obecnym partnerem Magdy jest Krzysztof Byniak, z którym zna się od dzieciństwa i byli nawet przyjaciółmi.

Magdalena Narożna - dzieci

Czy Magdalena Narożna ma dzieci? Okazuje się, że piosenkarka ma jedną córkę. Mowa o 11-letniej Gabrysi, która jest owocem związku Magdy z Dawidem Narożnym.

ZOBACZ TAKŻE: Hi Fi Superstar w całkiem nowej wersji. Nokaut pozamiatał scenę!

Magdalena Narożna - nago

Magdalena Narożna w 2015 roku pojawiła się na okładce lipcowego wydania magazynu CKM. Sesja odbyła się w eleganckiej willi z basenem.

Magdalena Narożna - nazwisko panieńskie

Wiele osób szuka informacji w sieci na temat panieńskiego nazwiska Magdaleny Narożnej. Artystka po rozwodzie nie wróciła do niego najpewniej ze względu na popularność oraz rozpoznawalność. Jej nazwisko panieńskie brzmi Wolińska.

Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi

Zespół Piękni i Młodzi został założony w 2012 roku przez Magdę i Dawida Narożnych oraz Daniela Wilczewskiego. Początkowo grupa występowała na weselach, jednak gdy w 2013 roku pojawiły się ich piosenki „Niewiara” i „Kocham się w Tobie" na YouTube, szybko stali się popularni. Rok później Piękni i Młodzi wystąpili w programie Must Be The Music, gdzie dotarli aż do finału. Kilka lat później, dokładnie 2 stycznia 2020 roku doszło do incydentu pomiędzy byłymi małżonkami i ich nowymi partnerami, w wyniku czego w formacji nastąpiły zmiany personalne. Dawida Narożnego w zespole Piękni i Młodzi zastąpił Daniel Biczak - wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku, znany wcześniej z grupy Jago Young.

Magdalena Narożna - Instagram

Magdalena Narożna jest aktywna na Instagramie. Znajdziecie ją bez problemu w aplikacji pod nazwą @madzia_pim. Artystka chętnie dzieli się z fanami nie tylko urywkami ze swojej kariery muzycznej, ale także z życia prywatnego.

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3