Magdalena Narożna

i

Autor: screeny z IG/madzia_pim

GWIAZDY

Magdalena Narożna w seksownej bieliźnie pozuje na wannie. Fani reagują "modelka"

2023-08-17 12:54

Gwiazda disco polo coraz chętniej dzieli się z internautami zdjęciami na których widać efekty jej metamorfozy. Tym razem Magdalena Narożna postawiła nie na bikini i strój do ćwiczeń, a na... seksowną bieliznę! Artystka zapozowała w czarno-białej łazience, a efekt końcowy zaskoczył wszystkich!

Magdalena Narożna jest na językach wielu osób już od dłuższego czasu i nie zanosi się żeby było inaczej. Wszystko za sprawą spektakularnej metamorfozy, jaką w przeszła w ostatnim czasie. Liderka Pięknych i Młodych sporo schudła i nie przypomina już dawnej siebie. Płaski brzuch, smukłe ręce i zgrabne nogi to efekt wielu wyrzeczeń, ćwiczeń i sporej dawki ruchu. Sekret jej przemiany jest już znany. Jak się okazało, artystka unika cukru i żywności wysokoprzetworzonej, a stawia na dużo owoców i warzyw w swojej diecie. Nieodłącznym elementem jej przemiany jest także ruch. Gwiazda disco polo prawie codziennie stawia na minimum 10 kilometrowe spacery, a także na ćwiczenia, które pokazała ostatnio na swoim Instagramie.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Magdalena Narożna pozuje w seksownej bieliźnie

Magdalena Narożna chwali się swoją figurą i nie ma co się dziwić. Taka metamorfoza i forma jest godna podziwu, a dowodem na to jest kolejne zdjęcie artystki, które pojawiło się na jej instagramowym profilu. Tym razem gwiazda disco polo zapozowała przed obiektywem aparatu w czarnej bieliźnie,a ogromnego seksapilu dodały jej także srebrno-czarne szpilki. Zdjęcie opatrzone zostało kolejnym motywującym wpisem w stronę obserwatorów piosenkarki. Magda Narożna opisała w nim siłę i pewność siebie. Dodała także wzmiankę o swoim życiu prywatnym, w którym jak się okazało musiała stoczyć ogromna walkę z kłodami które były rzucane jej pod nogi. Poniżej możecie zobaczyć kolejne czarujące zdjęcie na profilu gwiazdy disco polo. Ciężko oderwać od niej wzrok!

- Jesteś silna,piękna i szczerze mówiąc te osoby które rzucały ci kłody pod nogi nie dorastają ci teraz nawet do pięt.Masz super zespół i chłopaków w nim widać ze jesteście z grana prawdziwa rodzina ❤️❤️❤️

- Wow Madzia zabijasz wyglądem ❤️🔥🔥🔥

- Wyglądasz jak modelka!

Quiz dla fanów Magdaleny Narożnej

Pytanie 1 z 11
Jak początkowo nazywał się zespół w którym grała Magdalena Narożna?