Czadoman spędził czas po koncercie w towarzystwie pięknych kobiet. Lał się alkohol!

i

Autor: AKPA

disco polo

Czadoman spędził czas po koncercie w towarzystwie pięknych kobiet. Lał się alkohol!

2023-08-17 7:45

Czadoman to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych muzyków disco polo. Piosenkarz regularnie pojawia się na telewizyjnych koncertach, jeździ w trasy koncertowe, a także sam oceniał początkujących twórców w jednym z show. Gwiazdor przy masie aktywności nie zapomina jednak o odpoczynku. Pochwalił się nim ostatnio w sieci.

Czadoman bawi się po koncercie

Czadoman to bez wątpienia jeden z najpopularniejszych muzyków disco polo w naszym kraju. Piosenkarz nie tylko nie może narzekać na brak propozycji koncertowych, ale i bardzo często występuje w telewizji. Widzowie mogli go oglądać m.in. w programach "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". W obu zachwycił wszystkich swoimi umiejętnościami wokalnymi i tanecznymi. Jakiś czas temu rozwalił natomiast system swoim wykonaniem jednego z numerów Seweryna Krajewskiego. Czadoman w czasie tegorocznych wakacji ma mnóstwo pracy. Jeździ od miasta do miasta, gdzie fani mogą oglądać jego występy, które dokumentuje m.in. na swoim Instagramie. I jedno trzeba przyznać - nie brakuje na nich energii. Nic zatem dziwnego, że po koncertach Czado stawia na relaks.

Czadoman gościem Jest Weekend w VOX FM

Co robi Czadoman po koncertach?

Ostatnio na swoim Instagramie Czadoman pochwalił się fotką po jednym z koncertów. Jak wypoczywa po nich muzyk? Okazuje się, że w bardzo luksusowy sposób. Możemy zobaczyć na zdjęciu, jak Czadoman leży na łóżku w koszuli, a w jego towarzystwie są 3 piękne kobiety. Czadoman ma w dodatku w ręce szklankę, w której znajduje się jakiś napój. Prawdopodobnie alkohol, gdyż w tle możemy zobaczyć 2 butelki trunku. Jedna z dziewczyn nalewa go drugiej do szklanki. Fani w komentarzach nie kryją, że lekko zazdroszczą takiego spędzania czasu. "Taki to pożyje😍😍😍" - czytamy w jednym z komentarzy. Trzeba przyznać, że Czadoman umie się relaksować i dobrze bawić po koncercie. I życzymy mu takich okazji, jak najwięcej!

Z tymi pytaniami poradzą sobie tylko prawdziwi fani disco polo. Znasz odpowiedź na wszystkie? [QUIZ]

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się wokalistka zespołu Piękni i Młodzi?
Źródło: Czadoman spędził czas po koncercie w towarzystwie pięknych kobiet. Lał się alkohol!