Magdalena Narożna pokazała swoją uśmiechniętą mamę Basię. Podobne?

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Magdalena Narożna pokazała swoją uśmiechniętą mamę Basię. Podobne?

Magdalena Narożna pokazała swoją uśmiechniętą mamę Basię. Podobne?

2022-12-05 8:54

W niedzielę 4 grudnia imieniny w Polsce obchodziły kobiety o imieniu Barbara. Okazuje się, że właśnie tak nazywa się mama piosenkarki Magdaleny Narożnej! W związku z tym artystka opublikowała na swoich social mediach zdjęcia ze swoją rodzicielką i zachwyciła wszystkich. Pani Basia i Madzia jak dwie krople wody? Miło się na nie patrzy!

Magdalena Narożna uwielbia szaleć nie tylko na scenie, ale także w social mediach. Gwiazda nurtu disco polo dosyć często relacjonuje w sieci swoją karierę, ale także życie prywatne. Wakacje, wolne chwile z ukochanym lub z córką, to kadry które można podglądać na jej instagramowym profilu. Jakiś czas temu Magdalena Narożna odpoczywała na wakacjach w Turcji nie tylko ze swoimi bliskimi, ale także z przyjaciółmi między innymi z Kubą Ubrańskim z grupy Playboys. Wstawiając zdjęcie w bikini, fani szybko okrzyknęli, że jest w ciąży, jednak była to fałszywa informacja. Teraz Magdalena Narożna pochwaliła się swoją uśmiechniętą mamą, a internauci od razu dostrzegli gigantyczne podobieństwo między mamą, a córką.

ZOBACZ TAKŻE: Internauci zachwyceni figurą Magdaleny Narożnej, która pozuje w bikini. Fanka "masz boskie ciało"

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Magdalena Narożna pozuje z mamą Basią

W życiu Magdaleny Narożnej rodzina jest najważniejsza i da się to zauważyć, obserwując gwiazdę w social mediach. W niedzielę 4 grudnia imieniny obchodziły kobiety o imieniu Barbara i jak się okazuje, solenizantką była także mama wokalistki Pięknych i młodych. Pani Basia świętowała swoje imieniny w gronie bliskich, dlatego Magda poinformowała o tym fakcie właśnie na Instagramie. Zdjęciem kobiet zachwycili się internauci i dostrzegli ogromne podobieństwo między mamą, a córką. Zobaczcie sami!

- Wszystkiego najlepszego dla Pani Basi, pracowałam z Nią na jednej hali, przemiła Kobietka

- Wszystkiego najlepszego Spełnienia wszystkich marzeń dla mamy twojej Madziu jesteś bardzo podobna do mamy ślicznie

- Piękne! I jakie podobne super