Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

DZIECI GWIAZD

Magdalena Narożna pokazała czym zajmuje się jej córka. Jest z niej bardzo dumna!

2023-09-21 8:30

Córka Magdaleny Narożnej jest jej oczkiem w głowie, co można zauważyć na relacjach które dodaje na swoje social media. Ich relację matka-córka śmiało można nazywać także jako przyjaciółka-przyjaciółka, ponieważ dziewczyny mają ze sobą świetny kontakt. Teraz dumna mama pokazała czym zajmuje się jej nastoletnia Gabrysia. Widać, że ma do tego smykałkę!

Magdalena Narożna jest nie tylko najpopularniejszą piosenkarką w branży, ale przede wszystkim mamą 13-letniej Gabrysi. Nastolatka jest owocem małżeństwa liderki Pięknych i Młodych, a także byłego męża artystki Dawida Narożnego. Para była małżeństwem przez siedem lat, jednak w wyniku skandalu do którego doszło w sylwestrową noc na przełomie 2019/2020 roku wszystko się zmieniło. Początkowo w połowie 2019 roku, gdy media dowiedziały się o rozwodzie Narożnych, artyści zapewniali że zmiana ich statusu nie wpłynie na funkcjonowanie grupy Piękni i Młodzi. Choć przez kilka miesięcy wszystko wydawało się być normalne, głośna sylwestrowa afera wszystko zmieniła. Głośna wymiana zdań między małżonkami dotycząca córki, przepychanki i rękoczyny były nie tylko na linii małżonków, ale także ich nowymi partnerami.

ZOBACZ TAKŻE: Córka Magdaleny Narożnej przefarbowała włosy. Nastolatka postawiła na fiolet

Marcin Czerwiński zabrał do Radia SuperNova TRZY psy - wywiad

Magda Narożna dumna z córki

Podczas tegorocznych wakacji Magdalena Narożna spędzała ze swoją córką sporo czasu, co później pokazywała w mediach społecznościowych. Wspólne wypady zagranice, wizyty w salonie piękności, a także domowe zabawy. Nie zabrakło także prywaty, ponieważ w jednym z postów Magdalena Narożna pokazała największą pasję swojej córki. Fani gwiazdy disco polo, mogli zobaczyć z jaką miłością 13-letnia Gabrysia opiekuje się zwierzętami na stadninie. Niedawno jej mama pokazała, czym jeszcze nastolatka zajmuje się "po godzinach". Okazuje się, że Gabrysia Narożna ma niezłą smykałkę jeśli chodzi o tworzenie biżuterii. Nastolatka w domowym zaciszu tworzy kolorowe bransoletki z koralików, które później pokazuje na Instagramie. Jej profil można znaleźć w aplikacji pod nazwą @bransoletki_u_gabii, co mogliśmy zobaczyć na jednej z weekendowych relacji na koncie Magdaleny Narożnej.