Magda Narożna i Daniel Wilczewski

i

Autor: AKPA

KIEDYŚ I DZIŚ

Magda Narożna i Daniel Wilczewski na zdjęciu sprzed lat. Tak wyglądali Piękni i młodzi

2023-07-21 13:22

Grupa Piękni i młodzi zanim stała się sławna w branży disco polo, koncertowała po weselach. Dziś są jedną z popularniejszych i wiodących grup, a w dodatku nie zanosi się na to by było inaczej. Jesteście ciekawi jak członkowie zespołu Magda i Daniel wyglądali na początku swojej kariery? Będziecie zaskoczeni!

Piękni i młodzi to zespół, który daje czadu w branży disco polo i nic nie zanosi się na to, żeby to się skończyło! Grupa funkcjonuje od 2010 roku, jednak początkowo nosiła nazwę Technology, a w składzie byli tylko Magdalena Wolińska (dziś Narożna) i Dawid Narożny. Dwa lata później do grupy dołączył Daniel Wilczewski, a zespół zmienił nazwę na Piękni i Młodzi. Początkowo trójka przyjaciół koncertowała po weselach, jednak wszystko zmieniło się gdy na YouTubie pojawił się ich pierwszy teledysk do piosenki Niewiara. To właśnie wtedy piosenka stała się hitem wśród słuchaczu, a dziś od czasu premiery notuje wynik 39 mln wyświetleń. Kolejne 75 mlnodsłon  osiągnął klip przesłany w listopadzie przez kanał ich wytwórni płytowej Vanilla Records.

Doda ma sylwetkę 10/10, a Skolim musi jeszcze trochę popracować? #EwelinaPyta

Piękni i młodzi - kiedyś i dziś

Na początku stycznia 2020 roku doszło do incydentu pomiędzy byłymi małżonkami i ich nowymi partnerami, w wyniku czego w formacji Piękni i młodzi nastąpiły zmiany personalne. Dawida Narożnego w zespole Piękni i Młodzi zastąpił Daniel Biczak - wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku, znany wcześniej z grupy Jago Young, natomiast wciąż w grupie pozostała Magdalena Narożna i Daniel Wilczewski. Zastanawiacie się jak na początku kariery muzycznej wyglądała Magda z Pięknych i młodych? Poniżej znajdziecie zdjęcie, które może Was zaskoczyć! Jak myślicie, który to był rok? :)

ZOBACZ TAKŻE: Nowa odsłona zespołu Piękni i Młodzi. Były mąż Magdy Narożnej wprowadza zmiany!