Magdalena Narożna

i

Autor: AKPA Magdalena Narożna

Magdalena Narożna kusi długimi nogami. Gorące zdjęcie rozpaliły zmysły fanów disco!

2023-02-10 17:04

Magdalena Narożna znowu to zrobiła! Artystka wyeksponowała swoje ciało i sprawiła, że wszystkim opadły szczęki z wrażenia. Tym razem na pierwszym planie widoczne są jej długie i zgrabne nogi, które można oglądać w najnowszym klipie Pięknych i Młodych.

Magdalena Narożna to jedna z najpopularniejszych gwiazd w branży disco polo, która zachwyca nie tylko głosem ale także wyglądem. Fanom ciężko oderwać wzrok od jej scenicznych stylizacji, a przede wszystkim od jej kobiecych kształtów, którymi chętnie chwali się w social mediach. Piosenkarka zna swoją wartość i widać, że uwielbia swoje ciało, dlatego nie krępuje się by podzielić się światem fotkami z gorącej plaży, czy też z planu teledysku. Teraz Magdalena Narożna zrobiła to ponownie i zachwyciła wszystkich swoimi długimi nogami, które można zobaczyć w najnowszym teledysku grupy Piękni i Młodzi.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna pokazała swoją uśmiechniętą mamę Basię. Podobne?

Walentynki - randka z gwiazdą, prezenty i CEGŁA #EwelinaPyta

Magdalena Narożna eksponuje zgrabne nogi

To już nie pierwszy raz kiedy Magdalena Narożna, zachwyca swoich fanów w mediach społecznościowych. Tym razem na fotografii, od której ciężko oderwać wzrok, artystka postanowiła wyeksponować swoje długie nogi. Okazuje się, że zdjęcie nie zostało zrobione przypadkowo. Wokalistka siedząca na hamaku z łańcuchów w czarnej sukience, to kadr z najnowszego teledysku grupy Piękni i Młodzi - Czułe Słowa (My Oh My), który miał swoją premierę 10 lutego 2023 roku. Od Magdy Narożnej ciężko oderwać wzrok, o czym świadczą komentarze zachwyconych fanów, a także jej partnera Krzysztofa, który ogłosił, że jest to jego ulubione zdjęcie.

ZOBACZ TAKŻE: Nowa odsłona zespołu Piękni i Młodzi. Były mąż Magdy Narożnej wprowadza zmiany!