Magda Narożna, Kuba Urbański

i

Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS Magda Narożna, Kuba Urbański

Magda Narożna jest w ciąży?! Artystka smaży się na plaży obok Kuby z zespołu Playboys

2022-10-12 9:57

Magdalena Narożna z zespołu Piękni i młodzi postanowiła odpocząć i wybrała się na wakacje do Turcji ze swoim narzeczonym Krzysztofem. Okazuje się, że w podróży towarzyszy im również Kuba Urbański z zespołu Playboys z którym prywatnie się przyjaźni. Jednak wystarczyło jedno zdjęcie z Krzysiem, aby internauci zaczęli podejrzewać ciążę! Czy wokalistka spodziewa się dziecka?

Magdalena Narożna to najpopularniejsza wokalistka disco polo. Koncerty, nagrywanie piosenek i teledysków, wymagają u niej ogromnego zaangażowania, którego podczas wakacji było zdecydowanie najwięcej. Wokalistka podróżowała po Polsce z zespołem Piękni i młodzi i brała udział w koncertach klubowych, ale także wiele razy można było zobaczyć ją na scenie Wakacyjnej Trasy Dwójki, która co tydzień gościła w innym mieście. Na jednym z koncertów organizowanych przez Telewizyjną Dwójkę wszyscy świętowali 30-lecie muzyki disco polo, dlatego na scenie nie mogło zabraknąć Magdaleny Narożnej i... Kuby Urbańskiego - wokalisty grupy Playboys. Artyści połączyli siły i zaśpiewali dla publiczności numer Wyśmienicie i Jak w bajce, co okazało się strzałem w 10-tkę. Co łączy Magdę Narożną i Kubę Urbańskiego? Teraz są na wspólnych wakacjach!

Kuba Urbański z grupy Playboys nie wierzył, że jego żona jest w ciąży!

Magdalena Narożna w ciąży

Magdalena Narożna postanowiła odpocząć i wybrała się na wakacje do Turcji z... Kubą Urbańskim! Artyści chętnie publikują ze sobą zdjęcia i relacje, a na widok pięknego tła i ich uśmiechów, na sercu robi się cieplej. Co ich łączy? To żadna tajemnica! Magda z Pięknych i młodych, przyjaźni się już od dawna z wokalistą zespołu Playboys, a na wakacje wybrali się ze swoimi rodzinami. Co ciekawe jedno zdjęcie sprawiło, że wiele osób myślało, że piosenkarka jest w ciąży! Skąd te domysły? Wszystko przez to, że narzeczony Magdy Narożnej - Krzystof Byniak, złapał ją za brzuch. Czy jest coś na rzeczy? Póki co wokalistka nie odniosła się do gratulacji, które chyba zbyt szybko pojawiły się pod zamieszczonym zdjęciem na Instagramie.

ZOBACZ TAKŻE: Magdalena Narożna z Pięknych i młodych niczym panna młoda. Szykuje się ślub?