Magda Gessler ma sobowtóra

i

Autor: AKPA, screen z TikTok/@viburnum_tattoo

POMYSŁ NA PRZEBRANIE

Magda Gessler ma swojego sobowtóra. To co zrobiła ta dziewczyna jest hitem internetu!

2023-11-09 8:31

Kopia Magdy Gessler sprawiła, że wszystkim z wrażenia opadły szczęki. Jak to możliwe? Gwiazda "Kuchennych rewolucji" doczekała się swojego sobowtóra, a raczej kreatywnego przebrania na Halloween jednej z internautek. Coś czujemy, że ta dziewczyna rozpoczęła właśnie nową modę na halloweenowe, przebierane imprezy!

Mówi się, że każdy z nas ma swojego sobowtóra, czyli osobę, która jest do nas uderzająco podobna. Internauci już nie raz znaleźli podobne kobiety do Ani Lewandowskiej, Wersow, Edyty Górniak, czy nawet sobowtóra Roberta Lewandowskiego. Jak się okazuje, również najpopularniejsza restauratorka - Magda Gessler może pochwalić się swoją kopią, która jest łudząco podobna do pierwowzoru. Mowa o dziewczynie z TikToka - Kalinie, która z okazji minionego Halloween, postanowiła przebrać się za królową "Kuchennych rewolucji". Te same włosy, podobny makijaż, a nawet modowy styl, z którego słynie Magda Gessler. Mimo iż jest to przebranie, kobieta przypomina w nim prawie 1:1 restauratorkę i co ciekawe nie tylko z wyglądu, ale nawet po zachowaniu i sposobie mówienia!

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska ma sobowtóra w Polsce. Ta dziewczyna wygląda jak ona!

Czy Polacy znają ich twarze? - Ewelina pyta i nie błądzi #3

Sobowtór Magdy Gessler

Sobowtór Magdy Gessler to nie żart! Kiedyś za słynną restauratorkę postanowił przebrać się Łukasz Rembas, który z zawodu jest charakteryzatorem i wizażystą. Tym razem na taki pomysł wpadła Kalina, która na TikToku figuruje jako @viburnum_tattoo. Internauci w pierwszych sekundach zamieszczonego przez nią filmiku mieli "laga", czyli nabrali się na jej przebranie. Złotowłosa peruka z lokami, makijaż, biżuteria, brzęczące bransoletki, czarne leginsy, charakterystyczna tunika dla Magdy Gessler, dłuższy kardigan i oczywiście dwa szaliki plus duża torebka. Autentyczność tej stylizacji nadaje także sposób mówienia i zachowania, które uderzająco przypominają restauratorkę z programu TVN.

- myślałam, że to prawdziwa Madzia 10/10

- nie dość że samo przebranie super to jeszcze sposób mówienia i zachowanie... 20/10

- Myślę że nawet Magda Gessler by się nie zorientowała że to nie ona

- przecież to jest idealne 

Na nagraniu poniżej pokazujemy Wam kopię Magdy Gessler. Musimy przyznać, że gdyby królowa "Kuchennych rewolucji" to zobaczyła, z pewnością też miałaby przez chwilę "laga".

Sonda
Lubisz Magdę Gessler?