Laura Bąkiewicz niczym Viki Gabor? Sypią się komplementy z całego świata!

i

Autor: AKPA Laura Bąkiewicz niczym Viki Gabor? Sypią się komplementy z całego świata!

Laura Bąkiewicz niczym Viki Gabor? Sypią się komplementy z całego świata!

2022-11-08 9:41

Poznaliśmy oficjalną piosenkę na Eurowizję Junior 2022, ale także teledysk. Laura Bąkiewicz oczarowała wszystkich, a w klipie lśni niczym Viki Gabor. Czy tegoroczna reprezentantka Polski, powtórzy sukces swojej starszej koleżanki? W internecie posypały się komplementy z różnych stron świata!

Eurowizja Junior 2022 zbliża się wielkimi krokami, a my poznaliśmy jakiś czas temu reprezentantkę Polski, która jak się okazuje, ma spore szanse na wygraną. Jest nią 11-letnia Laura Bąkiewicz, która wygrała eliminacje dzięki specjalnej odsłonie Szansy na Sukces w Telewizyjnej Dwójce. To właśnie ona pojawi się na 20. Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci 11 grudnia w Erywaniu i tam zaśpiewa swoją piosenkę "To The Moon". Młodziutka artystka już szykuje się do podbicia Armenii, a my poznaliśmy nie tylko oficjalny numer z którym Laura wystąpi na scenie, ale także zjawiskowy i pełen energii teledysk!

Sonda
Czy Laura Bączkiewicz wygra Eurowizję Junior 2022?

Eurowizja Junior 2022 - Laura Bąkiewicz faworytką do wygranej?

Teledysk do piosenki "To The Moon" śmiga już w sieci, a Polacy są niesamowicie dumni z polskiej reprezentantki! Laura Bąkiewicz nie dość, że czaruje wszystkich swoim głosem, to jeszcze sprawiła, że od oficjalnego klipu ciężko oderwać wzrok. Nie dość że jest magiczny, to jeszcze 11-latka lśni w nim jak Viki Gabor podczas Eurowizji Junior 2019, a wszystko przez podobną, błyszczącą kreację. Niektórym osobom Laura przypomina też uroczą Valentinę Tronel z Francji, która wygrała Eurowizję Junior 2020 organizowaną w Polsce.

- Amazing song Will win POLAND ,12 points from Spain 

- Coś czuję, że znowu wygramy ;) Brawo Laura!

- Amazing song. Potential winner. Good luck Poland

- Teledysk jak i piosenka są cudowne mają szansę na wygraną

- Well done ! I like this version more than th first one. Good luck in Yerevan

Jak widać Laurą Bąkiewicz zachwycają się nie tylko Polacy, ale także osoby z innych części Europy. Myślicie, że Eurowizja Junior 2022 będzie należeć właśnie do naszej reprezentantki? O tym kto wygra, przekonamy się już niebawem, ponieważ 11 grudnia!

ZOBACZ TAKŻE: Eurowizja Junior 2022 - kiedy i w jakim kraju? Kto reprezentuje Polskę?

Viki Gabor - Kto na nią działa tak...? (Szybkie Pytania)